Zapomniałaś o dniu chłopaka i nie masz nic dla swojego ukochanego? Sprawdź nasze pomysły na ekspresowy prezent!

Wiele z nas oczekuje prezentu (choćby najmniejszego) z okazji dnia kobiet, ale nie zawsze pamiętamy o święcie naszych ukochanych chłopców. Dzień chłopaka obchodzimy 30.09, więc jeśli właśnie sobie o tym przypomniałaś – nie panikuj! Do jutra masz jeszcze sporo czasu, a dzięki naszym propozycjom bez problemu zorganizujesz jakiś prezent dla swojego faceta.

Pomysły na prezent dla chłopaka na ostatnią chwilę

Coś, co mu się przyda

Na szczęście większość sklepów jest jeszcze otwarta i jutro również będzie. Bez problemu powinnaś móc kupić mu prezent. Z pewnością ucieszy się z praktycznego podarunku. Sama z pewnością wiesz, co sprawi mu radość, ale jeśli w głowie masz totalną pustkę, rozważ coś z poniższej listy:

  • scyzoryk;
  • brelok;
  • otwieracz do piwa (oczywiście bezalkoholowego, jeśli macie mniej niż 18 lat 🙂
  • koszulka;
  • skarpetki;
  • kubek termiczny;
  • zegarek (to nie musi być od razu złoty Rolex).
Coś, co przygotujesz własnoręcznie

Takie prezenty mają największą wartość. Większość chłopaków docenia takie podarunki, niektórzy nawet bardziej niż rzeczy ze sklepu. Możesz przygotować dla niego kolaż zdjęć, napisać śmieszny wierszyk, zrobić świeczkę, bransoletkę lub przygotować obiad. Z pewnością spodoba mu się każda z tych propozycji.

Inne pomysły

To, że Twój prezent nie będzie bardzo wymyślny czy oryginalny, nie oznacza wcale, że będzie on gorszy. Pójście do kina, randka w restauracji czy romantyczny wieczór przy świecach, ulubionych przekąskach i dobrym filmie to również dobre sposoby na celebrację święta Twojego ukochanego.

Pamiętaj, że najbardziej liczy się gest!

prezent dla chłopaka

Źródło zdjęć: http://favim.com

1 KOMENTARZ

  1. A ja dałam mojemu bazę do hełmu samurajskiego, którą zrobiłam. Nawet, jeśli dla niego jest za mały, może zainspirować się jak to zacząć, a na pewno się mu przyda, do zbroi, nad którą pracuje <3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj