Co ubrać na spotkanie z nowo poznanym chłopakiem? W tym wpisie znajdziesz kilka podpowiedzi!

Pierwsza randka to jedno z ważniejszych spotkań z chłopakiem. W końcu od niego zależy czy będą kolejne schadzki. Nic więc dziwnego, że chcemy wypaść jak najlepiej. Wygląd odgrywa tu kluczową rolę. Fryzura i makijaż to jedno, ale strój jest równie ważny. W tym wpisie podpowiemy Wam, jak się ubrać na pierwszą randkę.

Twój strój przede wszystkim nie powinien być wyzywający. Nie chcemy przecież by druga osoba odebrała nas jako osobę wulgarną, nie szanującą się. Wystrzegajmy się krótkich spódniczek i głębokich dekoltów.

Pamiętaj, że wygląd to Twoja wizytówka, więc ubierz się z klasą, ale jednocześnie wybierz coś, w czym będziesz czuła się pięknie i swobodnie. Strój nie powinien krępować Twoich ruchów, by nie wywoływać u Ciebie dodatkowego stresu.

Najbezpieczniejsze rozwiązanie to dziewczęca sukienka, spódnica nad kolana lub jeansy i ładna bluzka. Unikaj odkrywania zbyt dużej ilości ciała, żeby nie wyglądać prowokująco.

Stylizacje na randkę

Stylizacje na randkęStylizacje na randkęStylizacje na randkęStylizacje na randkęStylizacje na randkęStylizacje na randkęStylizacje na randkęStylizacje na randkę

A Wy jak byście się ubrały na pierwszą randkę? 🙂

Polecamy: Jakich pytań nie zadawać na pierwszej randce?

Źródło zdjęć: http://stylecaster.com | http://pl.pinterest.com

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj