Zastanawiałaś się kiedyś z jakiego powodu chłopcy odchodzą? W tym wpisie poznasz możliwe przyczyny!

Spotkałaś się parę razy z chłopakiem, który nagle przestał się odzywać? A może byłaś w związku i on w którymś momencie po prostu stwierdził, że to koniec? Istnieje wiele powodów, dla których oni porzucają dziewczyny, a w tym wpisie podamy najczęstsze przyczyny.

Dlaczego chłopcy odchodzą?

#1. Boją się zobowiązań

Nie wszyscy młodzi mężczyźni są gotowi na związek. Dla niektórych ważniejsze są przechwałki przed kolegami i opowieści o ilości poderwanych dziewczyn. Takie typy nawet jeśli próbują zaangażować się w relację, szybko dochodzą do wniosku, że to nie dla nich i po prostu się wycofują.

#2. Wybierają opcję nr 2

Jakby to było w życiu pięknie, gdyby samotny, wolny chłopak poznawał samotną, wolną dziewczynę, zakochaliby się w sobie i żyli długo i szczęśliwe. Życie jest jednak bardziej skomplikowane. Jedną z możliwości jest np. to, że wolny chłopak wcale nie jest samotny i umawiając się z dziewczyną (lub nawet zaczynając z nią być), ma jeszcze kilka innych opcji.

#3. Nie dają drugiej szansy

Niektórzy chłopcy szukają dziewczyny idealnej. Jeśli odkryją u potencjalnej kandydatki jakąś wadę, to nie tracą czasu i energii na żadne kompromisy lub próby zmotywowania dziewczyny do pracy nad sobą. Po prostu zmieniają ją na inny ,,model”.

#4. Dostali wszystko zbyt łatwo

Być może brzmi to trochę nielogicznie, bo przecież chłopcy sami często próbują namówić dziewczynę na różne rzeczy, ale większość z nich tak naprawdę woli szanujące się kobiety. Jeśli zbyt szybko dostaną to, czego chcą, prawdopodobnie wyrobią sobie negatywną opinię na temat potencjalnej kandydatki. To dla nich wystarczający powód, aby odejść.

#5. Ciągłe kłótnie i ciche dni

Chłopcy nienawidzą ,,cichych dni”. Przeczytajcie przykładowy scenariusz, który mógłby wydarzyć się naprawdę: Przebrnęliście przez okres pierwszych randek i między Wami zaczęło się robić naprawdę poważnie. Były cudowne chwile, ale pojawiały się także gorsze momenty. Dużo gorszych momentów, które objawiały się tzw. ,,fochem” z Twojej strony. Na dodatek on poznał kogoś, kto nigdy nie był na niego obrażony, zawsze wysłuchał i starał się wspierać. Ten ktoś to inna dziewczyna, a Twój ukochany po prostu pewnego dnia się ulotnił.

#6. Wpływ najbliższych

Dla chłopców opinie ich rodziny i kolegów są bardzo ważne. Rzadko zdarza się, że oni decydują na związek mimo braku akceptacji. Czasem próbują się postawić, ale większość z nich prędzej czy później po prostu odpuszcza.

Czytaj także: Co zrobić gdy on nie jest gotowy na związek

Dlaczego chłopcy odchodzą?

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj