Sprawdź co to oznacza, gdy on mówi Ci, że nie jest gotowy na związek!

Jak powinnaś rozumieć zdanie ,,Nie jestem gotowy na związek”? Czy on nie jest gotowy w ogóle czy tylko w tym momencie? A może byłby gotowy, ale z inną dziewczyną? Sprawdź, o co tak naprawdę mu chodzi, gdy wypowiada te słowa!

Co zrobić, gdy on nie jest gotowy na związek

On nie szuka związku, bo chce się bawić

Wiele dziewczyn widząc jak chłopak się stara i zabiega o nie, mylą to z zaangażowaniem. Często jednak młodzi mężczyźni nie chcą się angażować w poważną relację. W momencie, gdy widzą zaangażowanie dziewczyny, próbują się wycofać lub wyraźnie wyznaczyć granicę, której nie chcą przekroczyć.

On nie szuka związku, bo boi się zaangażować

Jeśli chłopak ma jakieś kłopoty lub coś go trapi (np. wie, że pochodzisz z bogatej rodziny, a sam nie ma pieniędzy i boi się, że tego nie zaakceptujesz), prędzej powie Ci, że nie jest gotowy na związek, niż przyzna się do problemów. Spróbuj z nim pogadać, jeśli masz wątpliwości co do jego zachowania.

Nie oszukuj się!

Jeśli on mówi Ci, że nie jest gotowy na związek to na 99% nie będziecie razem. Im wcześniej sobie to uświadomisz, tym lepiej dla Ciebie. Wiele dziewczyn próbuje sobie wmówić, że może on potrzebuje czasu albo chce być zdobywany, ale to bzdura. Jeśli faktycznie byłby Tobą zainteresowany, nie miałabyś żadnych wątpliwości, a on oporów. Zazwyczaj, jeśli chłopak nie jest gotowy na związek, to nie jest gotowy na związek z Tobą. To wszystko minie, gdy spotka prawdziwą miłość.

Jak rozpoznać, że on nie jest gotowy na związek?

Obserwuj go

Jeśli on w ogóle rozmawia o Waszej przyszłości i mówi niewiele na swój temat, a jesteście razem już kilka miesięcy, to może oznaczać, że nie traktuje Waszej znajomości poważnie.

Porozmawiaj z nim na poważnie

Nie ma nic złego w spotykaniu się dla rozrywki i bez zobowiązań, pod warunkiem, że jest to świadomy wybór dwóch stron, które się na takie rozwiązanie godzą.

Opowiada o swojej byłej

Często jeśli chłopak wciąż przeżywa rozstanie ze swoją ex, to nie będzie gotowy, żeby być z Tobą i będzie Cię traktował jak pocieszycielkę. Jeśli już na pierwszym Waszym spotkaniu, chłopak opowiada Ci o swojej byłej to bądź czujna.

Jesteś jedną z wielu

Być może on nie ma ochoty rezygnować z życia singla i po prostu kręci z kilkoma dziewczynami, a Ty nie jesteś jedyna. Ciężko będzie Ci odkryć prawdę, ale jeśli on nigdy nie rozstaje się ze swoim telefonem i często dostaje smsy, ale nigdy nie wiesz od kogo, może się okazać, że to inne dziewczyny do niego piszą.

Czytaj także: Jak wybadać czy jesteście razem?

on nie jest gotowy na związekŹródło zdjęć: http://favim.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj