Spotykacie się już od jakiegoś czasu, ale nie jesteś pewna czy to już związek? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to sprawdzić!

W czasach przedszkolnych wszystko było prostsze. Chłopak zadawał magiczne pytanie ,,czy zostaniesz moją dziewczyną” i było jasne. Od tego momentu nikt nie miał żadnych wątpliwości, że właśnie rozpoczął się związek. Im jesteśmy starsi, tym sprawa się komplikuje. Mało który chłopak zdobywa się na zadanie tego pytania, które zresztą w wieku nastoletnim (lub dorosłym) wydaje się po prostu dziecinne. Skąd więc mamy wiedzieć, że on na pewno traktuje naszą znajomość poważnie? W tym wpisie przedstawimy Wam kilka metod, jak to sprawdzić.

Jak wybadać czy jesteście razem?

Obserwuj jego zachowanie

Od tego powinnaś zacząć. Przede wszystkim sprawdź, jak on Cię traktuje, czy okazuje Ci uczucie (a może wyznał Ci miłość?), czy inicjuje spotkania. Jeśli widzisz, że on jest zaangażowany w Waszą znajomość tak samo mocno jak Ty, to prawdopodobnie jesteście razem, tylko nawet o tym nie wiesz 🙂

Naprowadzaj rozmowę na temat związku

Podczas rozmowy (oczywiście nie każdej!) staraj się dyskretnie przechodzić do tematu związku oraz miłości. Możesz go spytać ile najdłużej był w związku lub co myśli o otwartych związkach. Być może taka rozmowa coś Ci uświadomi i pomoże znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.

Sprowokuj go

Możesz spróbować go delikatnie ,,oszukać”. Powiedz, że pewien chłopak zaprasza Cię na kawę i nie wiesz czy powinnaś skorzystać z tej propozycji. Jego odpowiedź może Ci wiele wyjaśnić, choć ten sposób jest też nieco niebezpieczny – on może pomyśleć, że to Ty nie traktujesz Waszej znajomości poważnie i spotykasz się z innymi. Najlepiej obrócić wtedy całą sytuację w żart i powiedzieć, że chciałaś tylko sprawdzić czy jest o Ciebie zazdrosny 🙂

Zapytaj wprost

Jeśli nie wstydzisz się rozmawiać o uczuciach, to zamiast bawić się w jakiekolwiek gierki, po prostu zapytaj jak to jest między Wami. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze, a Ty będziesz widziała na czym stoisz.

Czytaj także: 5 znaków, że on nie nadaje się do związku

Poczekaj aż wyzna Ci miłość

Jeśli nie chcesz pytać wprost, a delikatne próby pytania go nie zadziałały, to po prostu uzbrój się w cierpliwość i poczekaj aż on wyzna Ci swoje uczucia. Wtedy już raczej nie powinnaś mieć wątpliwości, że jesteście w związku, choć pewnie zdarzają się też sytuacje, gdy chłopak wyznaje miłość pod wpływem chwili, ale mimo tego nie uważa, że jest ,,zajęty”.

Jak Wy dowiedziałyście się, że jesteście w związku? Piszcie w komentarzach!

Jak wybadać czy jesteście razem?

Źródło zdjęć: http://favim.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj