Zastanawiasz się nad powrotem do swojego byłego chłopaka? W tym wpisie dowiesz się, dlaczego warto!

Z pewnością znasz powiedzenie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. To przysłowie nie zawsze sprawdza się jednak w praktyce. Zdarza się, że związki się rozpadają, ale para schodzi się po jakimś czasie. Czy to się może udać? Tak! Trzeba jednak trzymać się pewnych określonych zasad.

Powrót do byłego – najważniejsze zasady:

#1. Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Jeśli zdecydujecie się do siebie wrócić to musicie ze sobą porozmawiać. Udawanie, że nie było między Wami problemów może doprowadzić do tego, że znowu się rozstaniecie. Usiądźcie i po prostu omówcie co było nie tak i jak do tego drugi raz nie dopuścić.

#2. Wybaczcie sobie to co było złe. Omówienie wszystkiego to jedna sprawa, ale możliwe, że wcześniej oboje (lub jedno z Was) powiedzieliście lub zrobiliście sobie jakąś przykrość. Wybaczenie sobie jest w tym wypadku niezbędne, a bez tego ciężko będzie Wam być szczęśliwymi.

#3. Nie wracajcie do przeszłości. Po rozmowie i wzajemnym wybaczeniu sobie, oddzielcie przeszłość grubą krechą i już do niej nie wracajcie. Szczególnie podczas kłótni nie należy tego robić – pamiętaj, że nie wolno Wam wyciągać starych spraw i używać ich jako argumentów przeciwko sobie!

#4. Wprowadźcie w życie plan naprawczy. Po odbyciu poważnej rozmowy, z pewnością nasuną Wam się pewne wnioski, co można było zrobić lepiej. Zamiast w kółko to omawiać, wprowadźcie w życie plan naprawczy i nie dopuśćcie nigdy więcej do tego, co przyczyniło się do Waszego rozstania.

#5. Zmieńcie coś. Musicie oboje wykazać się kreatywnością i sprawić, żeby Wasz nowy związek różnił się czymś od tego starego. Zmieńcie Wasze nawyki, poszukajcie wspólnej pasji, oboje zacznijcie pracować nad swoimi największymi wadami. Chodzi o to, aby wprowadzić taki powiew świeżości do Waszej relacji.

#6. Cały czas nad sobą pracujcie. Udowadniajcie sobie wzajemnie, że Wam na sobie zależy i nie spoczywajcie na laurach. Musicie być lepsi niż byliście wcześniej, aby za żadne skarby nie dopuścić do tego, że znowu między Wami zacznie się psuć.

Ludzie rozstają się z różnych powodów i czasem okazuje się, że te decyzje zostały podjęte pochopnie. Jeśli oboje widzicie taką możliwość i naprawdę tego chcecie, to może warto zaryzykować i jednak wejść drugi raz do tej samej rzeki?

Wyobrażasz sobie powrót do byłego chłopaka? Napisz nam w komentarzu!

Czytaj także: Co możesz w sobie zmienić dla chłopaka?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj