Zapytałyśmy kilku chłopców, jakie włosy u dziewczyn wolą – proste czy kręcone. Sprawdźcie, co odpowiedzieli!

Proste czy kręcone – jakie włosy u dziewczyn wolą chłopcy?

,,Dla mnie to nie ma większego znaczenia, ważne, żeby dziewczyna miała długie włosy. Moja ukochana ma takie do pasa i mam nadzieję, że nigdy ich nie zetnie”. Kacper, 15 lat.

,,Lubię albo takie delikatne fale, albo idealnie proste włosy”. Adam, 18 lat.

,,Nikt mi pewnie nie uwierzy, ale ja patrzę na charakter 😀 A tak na serio, to teraz są dostępne takie sprzęty, że dziewczyna jednego dnia może mieć loki, a drugiego proste włosy, więc jak podrywam laskę to na to nie patrzę. Chociaż z drugiej strony, częściej zarywam do tych z lokami”. Patryk, 16 lat.

,,Jak dziewczyna dba o loki i widać, że są takie ładne i błyszczące, to okej, ale jak ma druty albo siano na głowie to jest masakra! Dbajcie o swoje włosy dziewczyny”. Michał, 15 lat.

 jakie włosy u dziewczyn wolą chłopcy

,,Nie zwracam na to uwagi, dla mnie ważniejsze jest to, żeby dziewczyna miała ciemne włosy. Może niekoniecznie czarne, ale na przykład ciemny brąz. Moja była miała blond włosy i mi się teraz blondynki źle kojarzą”. Artur, 17 lat.

,,Lubię proste włosy, dlatego namówiłem moją dziewczynę, żeby sobie na stałe wyprostowała u fryzjera. Niestety to nie jest na zawsze i już jej się zaczynają kręcić znowu”. Hubert, 16 lat.

,,Loki to mi się kojarzą z takimi romantyczkami. Sam jestem raczej typem macho, więc wolę jak dziewczyna ma proste włosy. Chociaż jakbym miał zabrać kiedyś jakąś dziewczynę do restauracji, to chciałbym, żeby ubrała czerwoną kieckę i miała takie loki fajne”. Mariusz, 18 lat.

,,Nigdy o tym nie myślałem, ale wszystkie moje byłe miały falowane włosy, które ewentualnie czasem prostowały, więc wychodzi na to, że wolę loki”. Tomek, 15 lat.

Źródło zdjęć: http://favim.com

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj