Przetestuj 5 całuśnych trików, dzięki którym Twój chłopak na nowo oszaleje na Twoim punkcie!

Chcesz zostać mistrzynią całowania? Uwierz, że to nie jest niemożliwe, a nawet całkiem realne. Wystarczy wprowadzić kilka prostych trików, które sprawią, że pocałunki z Tobą będą niezapomnianym przeżyciem. Nie wierzysz? Przekonaj się sama!

Przewodnik po całowaniu – poznaj 5 super trików!

Rób to powoli

To nie są żadne wyścigi, dlatego nigdzie nie musisz się spieszyć. Delikatnie i pomału poznawajcie się wzajemnie z chłopakiem i sprawdzajcie, co sprawia Wam obojgu największą przyjemność.

Drażnij się z nim

W trakcie pocałunku, spróbuj napierać swoim językiem na język chłopaka w taki sposób, aby musiał się wycofać, a po chwili przestań i pozwól mu ponownie wysunąć język. Powtórz to kilka razy, a przekonasz się, że ta zabawa na pewno mu się spodoba 🙂

Podkręć tempo

Całowanie się powoli jest bardzo zmysłowe, ale zaskocz go i przerwij na moment. Spójrz mu głęboko w oczy, uśmiechnij się, a potem pocałuj go mocno i namiętnie. Zmieniaj tempo kilka razy, aby on poczuł się zdezorientowany.

Użyj dłoni

Pocałunek sam w sobie jest bardzo przyjemny, ale możesz spotęgować te doznania za pomocą rąk. Głaszcz chłopaka po plecach, szyi oraz twarzy. Możesz też bardzo delikatnie podrapać chłopaka, ale bądź ostrożna, bo nie wszyscy lubią tego rodzaju pieszczoty. Jeśli zauważysz, że to nie do końca mu się podoba, natychmiast przerwij.

Kąsaj delikatnie

Podczas pocałunku, delikatnie chwyć zębami dolną wargę chłopaka i possij przez chwilę. Na pewno zapragnie odwdzięczyć Ci się tym samym 🙂 Możesz też ostrożnie przygryźć jego ucho lub szyję, ale pamiętaj, żeby robić to z wyczuciem, bo inaczej sprawisz mu ból!

Czytaj także: Sposoby na nudę w związku

Przewodnik po całowaniu

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj