Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz krępujące pytania do chłopaka, których lepiej mu nie zadawać.

Na naszej stronie dodawałyśmy już wpisy, które zawierały pytania do chłopaka, które ułatwią Ci podtrzymanie z nim rozmowy. Są one szczególnie przydatne na początku znajomości, kiedy nie czujemy się jeszcze dość swobodnie w towarzystwie tej drugiej osoby. Im dłużej się znamy, tym mniejszy odczuwamy stres, a wtedy nawet wspólne milczenie nie jest problemem.

Oprócz pytań, które warto zadać chłopakowi, są również takie, których lepiej nie wypowiadać na głos. Mogą one zostać źle odebrane, szczególnie że część z nich jest niedyskretna czy wręcz wstydliwa. Oczywiście w każdej znajomości przychodzi taki moment, że nie ma tematów tabu, ale jeśli znacie się krótko, lepiej odpuść sobie te pytania.

Pytania do chłopaka, których lepiej mu nie zadawać

#1. Masz dużego?

Po pierwsze i tak większość chłopaków odpowie na to pytanie twierdząco i dopóki nie zobaczysz na własne oczy, to tak naprawdę nie będziesz mogła mieć 100% pewności. Poza tym to bardzo niedyskretne pytanie, a zadawanie go na początku znajomości nie będzie zbyt dobrze o Tobie świadczyć.

#2. Masz jakieś fetysze?

Tematy dotyczące seksu są dla wielu osób wstydliwe, dlatego poruszanie ich na początku znajomości niekoniecznie jest dobrym pomysłem. Co do samych fetyszy to rozmowa o nich wymaga pełnego zaufania do drugiej osoby, a o to trudno, gdy znamy się krótko.

#3. Myślisz czasem o swojej byłej?

Pytania o byłe partnerki są totalnie bez sensu. Najpewniej i tak nie usłyszysz szczerej odpowiedzi, zresztą czy w ogóle chciałabyś usłyszeć, że on często wraca myślami do przeszłości i ją rozpamiętuje? Świadczyłoby to o tym, że jeszcze nie zamknął poprzedniego rozdziału, a może nawet nadal coś czuje do swojej ex. Chyba nie warto o tym rozmawiać.

#4. Gdyby dziewczyna zaszła z Tobą w ciążę, to co byś zrobił?

Z jednej strony to ważna kwestia, bo jeśli zdecydujecie się na współżycie, to musicie brać pod uwagę okoliczność ?wpadki”. Z drugiej jednak strony poruszanie takich tematów na początku znajomości może chłopaka wystraszyć. On może pomyśleć, że chcesz go złapać na dziecko.

#5. Byłbyś w stanie odbić dziewczynę kumplowi?

To pytanie z grupy tych, na które istnieje tylko jedna, prawidłowa odpowiedź. W związku z tym, czy w ogóle jest sens zadawać takie pytania? Poza tym takich rzeczy się nie planuje, ale życie lubi zaskakiwać.

#6. Z jakiego przedmiotu w szkole jesteś najsłabszy?

Mało kto lubi opowiadać o swoich słabościach, szczególnie na początku znajomości, kiedy chcemy się zaprezentować z jak najlepszej strony. Jeżeli jesteś ciekawa, co jest jego piętą achillesową to po prostu zapytaj, jaki przedmiot lubi najmniej i dlaczego. Być może sam się przyzna, że kiepsko mu idzie, ale to zupełnie co innego, niż kiedy Ty to sugerujesz.

Czytaj także: 8 zachowań, których chłopcy nie znoszą

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj