pytania do chłopaka
Źródło: https://weheartit.com/entry/183630294

W tym wpisie przestawiamy pytania, które każda z nas chętnie zadałaby swojemu byłemu chłopakowi. Ty też?

Rozstanie oznacza najczęściej całkowite zerwanie kontaktu z osobą, która jeszcze do niedawna była naszym całym światem. Przyjaźń po związku jest niezwykle trudna do utrzymania, choć oczywiście zdarzają się takie sytuacje. W tym wpisie zamieszczamy pytania, które większość z nas chętnie zadałaby swojemu byłemu, ale tego nie zrobi. Sprawdź koniecznie!

Pytania, które chciałabyś zadać swojemu ex, ale tego nie zrobisz

#1. Czy myślisz o mnie czasem?

To pytanie nurtuje wiele dziewczyn po rozstaniu. Ponieważ nam zdarza się czasem wracać wspomnieniami do zakończonego związku, to liczymy na to, że były też nadal o nas pamięta.

#2. Czy porównujesz kolejne dziewczyny do mnie?

To częste zjawisko, które wcale nie jest dobre. Choć ta kwestia może nurtować wiele dziewczyn, to uzyskana odpowiedź może nie być satysfakcjonująca – co jeśli wypadamy w tym porównaniu gorzej?

#3. Czy wyobrażasz sobie, co by było, gdybyśmy się nie rozstali?

Decyzje o rozstaniu bywają podejmowanie pochopnie, dlatego wielu osobom zdarza się czasem zastanawiać, co by było gdyby. Zazwyczaj jednak zerwanie z czegoś wynika, a wchodzenie do tej samej rzeki po raz drugi nie jest dobrym pomysłem.

#4. Czy kiedykolwiek mnie okłamałeś?

Są pytania, które z jednej strony nas nurtują, a z drugiej odpowiedź na nie może być dla nas bolesna. Może więc lepiej, że nie znamy całej prawdy? Świadomość, że ktoś nie był z nami szczery może nas zranić, a z drugiej strony większość z nas też pewnie kiedyś przemilczała jakiś temat, dla dobra sprawy.

#5. Czego Ci brakuje po rozstaniu ze mną?

Z pewnością wiele dziewczyn chciałoby się dowartościować i zadać swojemu byłemu chłopakowi takie pytanie. Nie warto jednak budować swojej pewności siebie na opinii innych osób. Masz wiele zalet i powinnaś nauczyć się dostrzegać je sama.

Czytaj także: Jak przeżyć rozpad związku?

pytania do chłopaka
Źródło: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1237370619

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj