Rodzaje stylów w modzie
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/422281207689833

Poznaj 5 kolejnych propozycji popularnych młodzieżowych stylów.

Masz problem z określeniem swojego stylu? Ciężko Ci ustalić, co tak właściwie lubisz nosić? Zajrzyj do drugiej części naszego wpisu, która pozwoli Ci zapoznać się z popularnymi wśród młodzieży rodzajami stylów w modzie.

Rodzaje stylów w modzie – CZĘŚĆ 2

#1. Fairycore

Styl ten charakteryzuje się ubraniami w ziemistych, leśnych odcieniach. Jak sama nazwa wskazuje, stylizacje z tej estetyki przypominają strój wróżki.

#2. Dark academia

Są to głównie stylizacje z golfami, marynarkami oraz spódnicami w kratę, utrzymane  w ciemnych kolorach.

#3. Indie

Kolorowe topy, szerokie spodnie, wiele wzorów i akcesoria w tęczowych odcieniach. Tym w skrócie charakteryzuje się styl Indie.

#4. Emo

Styl, który kojarzy nam się z grzywką na bok, kolorowymi pasemkami, ubraniami w ciemnych kolorach, a także mocnym makijażem oczu. Tę modę pokochali i popularyzowali m.in.: Avril Lavigne, zespół Tokio Hotel czy dziewczyny z Blog 27.

#5. Kawaii

Wywodzi się z Japonii. Charakteryzują go stylizacje pełne pasteli (głównie różu, bieli), a także uroczych, dziewczęcych dodatków (typu Hello Kitty).

Czas na utwór, wykonywany przez wokalistkę, która reprezentowała jeden z wyżej wymienionych stylów! 🙂

Czy któryś ze stylów przypadł Ci do gustu? A może to jeszcze nie jest to, czego szukasz? Koniecznie zajrzyj do wcześniejszego wpisu: RODZAJE STYLÓW W MODZIE – CZĘŚĆ 1 i zapoznaj się z innymi estetykami! 🙂

4 KOMENTARZE

  1. Styl emo to czasy mojej młodości, chociaż nigdy się tak nie ubierałam ??? Miałam też moment fascynacji Hello Kitty, choć do Kawaii było mi daleko. Ale super wpis! ??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj