Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, jak poderwać dziewczynę? Przygotowałyśmy dla Ciebie kompletny poradnik, w którym znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba!

Odpowiedź na pytanie, jak poderwać dziewczynę, nie jest niestety taka prosta. Nie ma jednej, uniwersalnej recepty, gdyż każda dziewczyna jest inna. Warto jednak znać kilka podstawowych zasad i trików. Jesteśmy niemal w 100% pewne, że ten poradnik zadziała na większość dziewczyn, jeśli tylko będziesz stosował metody w nim opisane.

Jak poderwać dziewczynę? – poradnik krok po kroku!

Zacznij od zmiany w sobie

Sekretem mistrzów podrywu jest pewność siebie i zadbany wygląd. Nawet, jeżeli jesteś przebojowy, nie będziesz miał wielkich szans u płci przeciwnej, jeśli nie przykładasz uwagi do tego, jak się prezentujesz. Większość dziewczyn (zresztą chłopców również) w pierwszej kolejności zwraca uwagę na wygląd, a dopiero później na wnętrze i charakter. Warto, abyś wyrobił sobie oryginalny styl i znalazł ciekawe pasje oraz zainteresowania.

Szybki glow-up

Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak stać się lepszą wersją samego siebie:

  • Wysypiaj się,
  • Zafunduj sobie nową fryzurę (dziewczyny bardzo lubią curtain haircuts),
  • Zacznij dbać o cerę. Zapewne jesteś młodym chłopakiem, a co za tym idzie – dojrzewasz. Możliwe, że na Twojej twarzy pojawiło się kilka (albo dużo) pryszczy. Problem raczej sam nie zniknie, dlatego warto się tym zainteresować i iść do dermatologa bądź kosmetyczki,
  • Zadbaj o swoje zęby,
  • Trzymaj prostą postawę,
  • Ćwicz ramiona i brzuch (ale nie zapominaj też o nogach!). Większość dziewczyn uwielbia umięśnionych chłopaków,
  • Dbaj o higienę,
  • Używaj dezodorantów i perfum.

Popracuj nad pewnością siebie

Dobry wygląd to jedno, ale tak jak już wspominałyśmy, liczy się również przebojowość. Uwierz w to, że jesteś wystarczająco dobry, aby poderwać dziewczynę. W końcu niczego Ci przecież nie brakuje! Jeżeli nadal masz problem z akceptacją siebie, zastanów się, jaki jest Twój największy kompleks i spróbuj nad nim popracować. Przyjrzyj się także tym wszystkim kolegom, którzy nie mają problemu z zagadaniem do dziewczyny. Co oni mają, czego Tobie brak? Pamiętaj, że pieniądze to nie jest dobre kryterium – nie każda dziewczyna jest materialistką!

Jak NIE podrywać dziewczyny?

Unikaj banalnych tekstów, które w ogóle nie działają. W najlepszym wypadku dziewczyna odbierze to jako żart, ale przecież nie o to Ci chodzi, prawda? Przykładowe teksty, których należy się wystrzegać znajdziesz w naszym wpisie: Najgorsze teksty na podryw dziewczyny

Nie bądź zbyt nachalny. Możesz zostać odebrany jako desperat, a wtedy Twoje szanse na skuteczny podryw mocno spadną. Dość szybko powinieneś wyczuć, czy dziewczyna jest Tobą zainteresowana, czy nie. Jeśli nie wyczujesz żadnej chemii z jej strony, to pamiętaj, że tak się zdarza. To nie koniec świata! Nie ta, to kolejna!

Nie udawaj, że nie jesteś nią zainteresowany. Przyszło Ci do głowy, aby ignorować dziewczynę, podrywać na jej oczach inne, a może nawet jawnie ją krytykować lub się z niej naśmiewać? Te metody zdecydowanie nie działają, więc lepiej je sobie odpuść.

Jak zwrócić na siebie uwagę dziewczyny?

Najlepszym sposobem na zwrócenie na siebie uwagi dziewczyny jest rozpoczęcie rozmowy z nią. Jeżeli jesteś nieśmiały i masz taką możliwość, możesz spróbować napisać do niej. Zawsze jednak lepszym wyborem będzie rozmowa w cztery oczy. Tak naprawdę każdy inny sposób sprowadza się do tego, że trzeba będzie porozmawiać, więc najprościej po prostu od tego zacząć 🙂

Co działa na dziewczyny?

Na pewno mile widziane są komplementy. Doceń jej urodę, ale nie także zdolności lub poczucie humoru. Niech dziewczyna wie, że nie lecisz jedynie na jej wygląd. Bądź sobą i nikogo nie udawaj. Twoje prawdziwe ,,ja? i tak prędzej czy później wyjdzie na jaw. Zgrywanie macho nie ma sensu. Pokaż, że masz pasje. Większość dziewczyn chętniej podejmie z Tobą rozmowę, kiedy zauważą, że można z Tobą porozmawiać na ciekawe tematy. Twoje zainteresowania mogą być jednym z nich. Bądź romantyczny i zachowuj się jak dżentelmen. Dobre maniery nigdy nie wyjdą z mody!

Jak rozpoznać, że wpadłeś jej w oko?

Jasnym sygnałem będzie to, że dziewczyna Cię nie unika i chętnie z Tobą rozmawia. Nawet, jeśli sama nie inicjuje kontaktu lub robi to rzadko, wystarczy że nie żegna się po kilku minutach, wymyślając jakąś kiepską wymówkę. Uśmiech, różowe policzki, unikanie spojrzenia, to takie subtelne gesty, które również mogą świadczyć o jej zainteresowaniu Twoją osobą.

Podobasz jej się i co dalej?

Zaproś ją na randkę! Wybierz miejsce, gdzie nikt nie będzie Wam przeszkadzał. Może to być kawiarnia, restauracja lub kino. Spacer też jest dobrym pomysłem, o ile pogoda na to pozwala. Pamiętaj, aby dać dziewczynie kwiatka – z pewnością doceni ten gest.

Kiedy wyznać miłość dziewczynie?

Odczekaj z deklarowaniem swojego uczucia chociaż kilka tygodni, a najlepiej miesiąc. Nawet, jeżeli poczujesz to już po tygodniu, to może być za wcześnie. Takie wyznanie może dziewczynę przestraszyć. Z drugiej strony nie odwlekaj tego zbyt mocno w czasie, aby ona nie pomyślała, że Ci na niej nie zależy.

Czytaj także: Najgorsze teksty na podryw dziewczyny

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj