Różne charaktery w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/734368282967909380

Macie z chłopakiem zupełnie różne charaktery? Sprawdź, czy Wasz związek ma szansę przetrwać!

Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale jak to wygląda w praktyce? Czy związek dwóch osób o kompletnie różnych charakterach może się udać? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej.

Różne charaktery w związku – czy to się może udać?

Przede wszystkim musisz sobie uświadomić, że każdy z nas jest inny. Mamy różne cechy wyglądu, różne cechy charakteru oraz różne zainteresowania. Niezwykle ciężko jest znaleźć kogoś, kto będzie do nas bardzo podobny. Poza tym, czy naprawdę chcemy być z kimś, kto tak bardzo nas przypomina? W takim związku szybko mogłoby się zrobić nudno.

Tak naprawdę najważniejsze jest to, jakie dokładnie cechy Was różnią. Ty jesteś zamknięta w sobie, a on otwarty na ludzi? – dzięki niemu sama możesz stać się bardziej przebojowa. Ty podczas kłótni trzaskasz drzwiami i krzyczysz, a on jest spokojny? – dzięki niemu możesz nauczyć się panować nad swoimi emocjami.

Problem może pojawić się w sytuacji kiedy to jedno z Was jest domatorem, a drugie uwielbia nocne życie, imprezy, spotkania ze znajomymi. Wszystko jest jednak kwestią dogadania i kompromisu. Możecie na przykład wychodzić raz w tygodniu albo Twój partner może wychodzić sam, podczas gdy Ty zostaniesz w domu i zajmiesz się sobą.

Jeśli oboje się postaracie to z pewnością uda Wam się osiągnąć porozumienie i tak wszystko poukładać, że oboje będziecie zadowoleni.

Polecamy: Czym kierować się przy wyborze partnera na całe życie?

Różne charaktery w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/606086062337644441/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj