Przedstawiamy Wam kolejne opowiadania z aplikacji Wattpad, które z pewnością przypadną Wam do gustu.

Oto druga część naszego wpisu, zawierającego ciekawe opowiadania pochodzące z aplikacji Wattpad. Jeśli lubicie czytać i spodobały Wam się nasze wcześniejsze propozycje, to serdecznie zapraszamy na kolejne tytuły!

Sposób na wakacyjną nudę – Wattpad, cz. 2

1. Remember me (_louu94)

,,Rok 2017. Harry Styles, wciąż idol nastolatek na całym świecie, budzi się w szpitalnym łóżku. Wszystko wydaje się tak jak zwykle, rodzina i przyjaciele u jego boku, pomagający się mu pozbierać po wypadku. Brakuje tylko jednej osoby. Złośnicy, którą kiedyś kochał, a teraz nie pamiętał nawet o jej istnieniu”.

Powieść posiada dwie części i jest nieskończona.

2. Nie mogę cię (nie) kochać (czarodziejka2604)

,,Reed DiLaurentis to siedemnastoletnia dziewczyna, która nad życie kocha swoją matkę. Ma tylko ją. Bez wahania zgadza się na przeprowadzkę, do swojego przyszłego ojczyma – byle tylko jej mama była w końcu szczęśliwa. Pan Hale jest dobrym człowiekiem, którego dziewczyna polubiła od pierwszego spotkania… czego nie można powiedzieć o jego zbuntowanym, gburowatym, osiemnastoletnim synu… bardzo przystojnym synu. Archer z jakiegoś powodu nienawidzi dziewczyny, a ona chce dowiedzieć się dlaczego. Gdy obydwoje znajdą się w niebezpieczeństwie, odkryją coś, co nie powinno ujrzeć światła dziennego…”

Opowieść posiada dwie części i jest nieskończona.

3. New neighbour, old love (xwercziix)

,,Ona – urocza i pewna siebie siedemnastolatka o imieniu Lia. Dobra uczennica, przewodnicząca szkoły, nie tylko kujonka, ale również szalona imprezowiczka, niedostępna, szczera.

On – nieziemsko przystojny i z jeszcze większą pewnością siebie osiemnastolatek – Cameron. Wyrywacz lasek na jedną noc, chłopak nie wierzący w miłość.

Czy jedna dziewczyna będzie wstanie wywrócić życie chłopaka do góry nogami?”

Opowiadanie posiada trzy części i jest nieskończone.

4. Girls love bad boys (Pizgacz)

,,Gdzie dwoje największych wrogów w szkole postanawia udawać parę. Tak, dramat murowany. „

Powieść posiada jedną część i jest skończona.

5. Give me hope (adula000)

,,Dziewczyna – Hope zawsze była nieśmiała. Wyśmiewana oraz odpychana przez ludzi, nie miała cudownego życia. Gdy przeprowadza się do nowego miasta, kolejny raz staje się pośmiewiskiem. Więc co się stało, że największy przystojniak ze szkoły się nią zainteresował?”

Posiada dwie części i jest skończona.

6. Fake Boyfriend (YourLittleBoo)

,,Tu nie chodzi o zwykły romans… macie grać, oboje, macie spędzać ze sobą czas prawie bez przerwy, nie całować się teatralnie, tylko z pasją… Macie szeptać sobie czułe słówka, trzymać się za ręce, wpadać  w swoje ramiona, macie grać zakochanych tak – oparła się obiema rękami o biurko – że sami uwierzycie w swoją miłość… „

Posiada dwie części. Skończona.

7. SMS z wrogiem (lodellarse)

,,Historia o dwójce osób, które w realnym życiu omijają się szerokim łukiem, a ,,poznają” się dopiero przez sms-y. Sprawa dotyczy kujona w świecie bad boy’ów – Lillie i rasowego, wrednego, nienawidzącego się z chłopakiem Lillie, badboy’a – Harry’ego.”

Książka posiada trzy części i jest nieskończona.

Czytaj także: Sposób na wakacyjną nudę – Wattpad, cz. 1

Źródło zdjęć: http://tumblr.com

5 KOMENTARZE

  1. Naprawdę jestem załamana poziomem co po niektórych „książek”. Każda taka sama – przystojny „bad boy” jest niemiły dla naszej Marysi (dla ciekawskich – Mary Sue, polecam wyguglować), a potem buch! Wielkie lof stori. Co jest fajnego w tym, że chłopak pali, ćpa i nie szanuje innych? Na wattpadzie można znaleźć naprawdę prawdziwe perełki, choćby „Co wiesz o potworach?” i nie trzeba się ograniczać, do tych „popularnych”, bo nie zawsze są to dobre książki. Chyba jedyna książka o H.S jaka mi się spodobała to „Tygrysku?”.

  2. Boże, książki Pizgacza są cudowne. GLBB przeczytałam kilka razy, ale moim sercem zawładnęło We go to hell, baby. Co prawda ma tylko kilka rozdziałów ale jest cudowne. Polecam serdecznie ????

  3. Bardzo polecam ?When George Windsor Loves Isabell” ~ niebieskakrew22. Ostatnio zaczęłam ją czytać. Świetna! Narazie opublikowano pierwszą część – Bus Stop. Czekam z niecierpliwością na kolejną!! Opis zapowiada książkę bardzo ciekawie…

  4. Przeczytałam już „Nie mogę cię (nie) kochać i aktualnie czytam 2 część pt.”(Nie) Chce Cię Zranić””(czarodziejka2604) i z całego serca mogę polecić to wszystkim, którzy lubią opowiadania z dreszczykiem. Mam nadzieję, że pojawi się kolejna część o opowiadaniach na Wattpadzie, bo z chęcią poczytałabym ciekawe opowiadania i odkryła nowych autorów 🙂 Pozdrawiam

  5. Skończyłam czytać ostatnio „Girls love bad boys” (Pizgacz) i zakochałam się w niej. Bardzo ją polecam jest świetna. A co do postu dziękuję za 2 część i na pewno skorzystam z innych propozycji. Oczekuję kolejnej części postów o historiach na wattpadzie 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj