Dopadło Cię jesienne przesilenie? Sprawdź, jak sobie z nim poradzić.

Listopad to miesiąc, w którym często dopada nas jesienną chandra. Choć w tym roku pogoda nas dopieszcza, to i tak gorszy humor może nam się udzielić. W tym wpisie przedstawiamy sposoby na jesienne przesilenie. Sprawdź koniecznie!

#1. Herbata i kocyk. To znane sposoby na walkę z jesiennym przesileniem. Aby efekt był jeszcze lepszy wybierz się do herbaciarni i znajdź smak, który Cię zachwyci. Jesień będzie przyjniejsza pod mięciutkim kocem, wykonanym z …

#2. Ciasto czekoladowe. Najlepiej popite pyszną herbatą i jedzone pod mięciutkim kocem 🙂 Poszukaj w internecie przepisu na niskokaloryczne ciasto i ciesz się nim bez wyrzutów sumienia.

#3. Popołudniowa drzemka. Już nawet kilkanaście minut snu doda Ci energii i sprawi, że poczujesz się lepiej.

#4. Ulubiony film lub serial. Pozwól sobie na chwilę relaksu, nawet jeśli masz sporo obowiązków. Ich nadmiar może Cię przytłoczyć , a w efekcie pogorszyć humor, dlatego takie ,,marnowanie czasu” jest potrzebne.

#5. Planowanie przyszłości. Jeśli teraźniejszość Cię przytłacza to pomyśl o przyszłości. Przygotuj plan działania na kolejne dni (jeśli każdego dnia zaplanujesz sobie coś milego, łatwiej będzie Ci przetrwać), zastanów się co komu dać na Święta, a nawet wymyśl listę celów na 2019 rok.

#6. Podejmij wyzwanie. Do końca roku zostało już niewiele czasu, ale może masz jakiś niezrealizowany jeszcze cel? Jeśli tak, to wspaniałe! Wykorzystaj ostatnie 1,5 miesiąca tego roku i zmobilizuj się, aby wykonać zadanie.

#7. Spróbuj znaleźć jakieś pozytywy jesieni. Być może jesień to Twoja znienawidzona pora roku, ale postaraj się znaleźć w niej coś pozytywnego. Może lubisz zbierać grzyby? A może przetestujesz nowe przepisy z dynią? Możliwości masz sporo, wiec zamiast się załamywać, po prostu zmień swoje myślenie!

Czytaj także: Sygnały, że dopadło Cię przesilenie jesienne

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj