Ala chciałaby odzyskać swojego byłego chłopaka, ale on ma już nową dziewczynę. Czy powinna spróbować go odzyskać?

Decyzja o rozstaniu nie zawsze jest przemyślana. Niektóre dziewczyny traktują rozstanie jedynie jako ,,straszak”, aby przekonać chłopaka do swoich racji. Inne rozstają się, gdy związek przechodzi kryzys, a na horyzoncie pojawia się inny chłopak. W takiej sytuacji jest nasza czytelniczka, która przedstawia się imieniem Ala. Mimo tego, że rzuciła swojego chłopaka, który zdążył już znaleźć nową miłość, to liczy na to, że uda jej się go odzyskać. Co jej poradzicie?

,,Hejka, mam nadzieję, że mi pomożecie, bo już serio nie wiem, gdzie szukać pomocy. Nie chcę podawać mojego imienia, dlatego możecie nazywać mnie Ala.

Z Karolem byliśmy razem ponad rok, ale zaczęło się psuć między nami, poza tym zauroczyłam się w innym. Stwierdziłam, że lepiej się rozstać. Karol bardzo cierpiał i próbował mnie odzyskać, ale ja nie chciałam. Z tamtym innym nic nie wyszło i zaczęłam tęsknić za Karolem. Pomyślałam, że może jednak spróbować jeszcze raz, chociaż on przestał się już odzywać. Weszłam na jego fb, ale okazało się, że mnie zablokował! Nie wiedziałam co jest grane i spytałam o to moją bff. Okazało się, że Karol ma nową laskę, a ona mi nic nie mówiła, bo nie chciała mnie martwić. Co ja mam teraz zrobić? Napisać? Ja go kocham! Mam 15 lat, wiem, że to niewiele, ale on jest miłością mojego życia!”.

Polecamy: ,,Czy dobrze zrobiłam, kończąc ten związek??

Rzuciłam go i to był błądŹródło zdjęć: Pinterest

5 KOMENTARZE

  1. Pozwól mu odejść. Nie zawsze da się wszystko odzyskać i tak raczej jest w twojej sytuacji. To TY go rzuciłaś, nie on ciebie. To ON cierpiał, nie ty. To normalne, że znalazł sobie inną, bo nie można być wiecznie zauroczonym w jednej osobie i nie można przez nią wiecznie cierpieć. Być może chciał już przestać płakać i zacząć po prostu żyć. Mówiłaś, że wam się nie układało – zapewne musiały być tego przyczyny, a teraz są nawet skutki (nie jesteście już razem). Pamiętaj, że pierwsze miłości nie są ostatnimi. Na twoim miejscy radziłabym się w nim odzauroczyć, bo z tego raczej już nic nie będzie. Miej też na uwadze, że ma on inną dziewczynę, a rozbijanie czyjegoś związku jest po prostu chamskie, a poza tym skoro ma już inną dziewczynę, to jest w niej zauroczony/zakochany i czuje się przy niej DOBRZE. Daj mu odejść – tyle.

  2. Hey ym mam problem gdyż chlopak sie we mnie zakochał wiedzą już chyba o tym wszyscy a on mi sie nawet nie podoba.. co robić?!

  3. To trochę infantylne i egoistyczne z twojej strony, napisałaś że bardzo cierpiał więc nie dziwie się że poczynił takie kroki..jesteś jeszcze młoda może ci się wydawać że to miłość twojego życia ale wcale tak nie musi być..może, ale nie musi. Rozumiem, że jesteś zdesperowana i tęsknisz za nim…ale czy przypadkiem to nie jest tak że po prostu tęsknisz za faktem posiadania chłopaka, czy tylko za jego osobą..to ważne, bo jeśli nie tęsknisz tak konkretnie za nim to daruj sobie znowu go tylko skrzywdzisz…jeśli jednak za nim to musisz wziąć pod uwagę że zraniłaś go mocno i w końcu się z tym pogodził znalazł nową miłość nie niszcz mu tego jeśli nie jesteś pewna. Powinnaś trochę odpocząć od związków i przemyśleć to. Uważam, że nie powinnaś na razie nic robić bo to wsm jeszcze świeża sprawa..rozdrapiesz tylko rany..bo jednak pomyśl jak ty byś zareagowała gdyby twój chłopak cię zostawił, poszedł do innej a gdy mu z nią nie wyszło chciał wrócić do cb..wkurzyłabyś się nie? Daj mu czas spróbuj na początku odnowić znajomość, ale nie nachalnie..małymi kroczkami..nie narzucaj się, ale spraw żebyś była w kręgu jego znajomych czy coś takiego..albo po prostu poczekaj…przysłowie „stara miłość nie rdzewieje” naprawdę jest prawdziwe, więc poczekaj..skup się teraz na sobie i ochłoń..bo najgorsze co teraz możesz zrobić to jakieś akty desperacji i pisanie do niego gdy on ma nową dziewczynę że „go kochasz” bo pójdzie to tylko na twoją niekorzyść. Pozdrawiam i życzę powodzenia 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj