Luiza chciałaby odzyskać swojego byłego chłopaka, ale on ma już nową dziewczynę. Jeśli masz podobny problem, sprawdź, co zrobić w tej sytuacji!

,,Hejka, mam nadzieję, że mi pomożecie, bo już serio nie wiem, gdzie szukać pomocy. Nie chcę podawać mojego imienia, dlatego możecie nazywać mnie Luiza. Z Mateuszem byliśmy razem ponad rok, ale zaczęło się psuć między nami, poza tym zauroczyłam się w innym. Stwierdziłam, że lepiej się rozstać. Mateusz bardzo cierpiał i próbował mnie odzyskać, ale ja nie chciałam. Z tamtym innym nic nie wyszło i zaczęłam tęsknić za Matim. Pomyślałam, że może jednak spróbować jeszcze raz, chociaż on przestał się już odzywać. Weszłam na jego fb, ale okazało się, że mnie zablokował! Nie wiedziałam co jest grane i spytałam o to moją bff. Okazało się, że Mati ma nową laskę, a ona mi nic nie mówiła, bo nie chciała mnie martwić. Co ja mam teraz zrobić? Napisać? Ja go kocham! Mam 14 lat, wiem, że to niewiele, ale on jest miłością mojego życia”.

***

Droga Luizo,

Niestety nie mamy dla Ciebie dobrych wieści – są małe szanse na to, że uda Ci się odzyskać Mateusza. Z tego co piszesz, on starał się Ciebie odzyskać, ale w momencie, gdy zobaczył, że nie ma szans, postanowił ułożyć sobie życie na nowo. Jeżeli jest szczęśliwy, nie powinnaś być egoistką, tylko pozwolić mu żyć z kimś innym. Możesz oczywiście napisać do niego, zaproponować spotkanie – być może on po prostu związał się z kimś innym, aby się pocieszyć. Jeśli jednak okaże się, że ułożył sobie życie, nie powinnaś tego niszczyć. Usunięcie się w cień jest bardzo bolesne, jednak da się to przeżyć – w końcu jemu też było ciężko, kiedy go zostawiłaś, ale jednak udało mu się wyjść na prostą i wyleczyć złamane serce.

Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, zastanów się, czy naprawdę go kochasz, czy po prostu czujesz się samotna, bo z innym chłopakiem Ci nie wyszło. Pisałaś, że nie układało się między Wami za dobrze, więc być może, gdybyście do siebie wrócili, znowu po pewnym czasie zaczęłoby się psuć.

Na pewno warto do niego napisać – przynajmniej będziesz mieć pewność, że zrobiłaś wszystko co mogłaś. Jeśli jednak on ułożył sobie życie, powinnaś pozwolić mu na szczęście. W takiej sytuacji koniecznie sprawdź nasz wpis: Jak się pozbierać po rozstaniu? [klik]

,,Rzuciłam go i to był błąd, a on już ma inną. Co robić?"

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: https://www.pexels.com
PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Hey ym mam problem gdyż chlopak sie we mnie zakochał wiedzą już chyba o tym wszyscy a on mi sie nawet nie podoba.. co robić?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here