Jesteście ze sobą już od jakiegoś czasu, a Ty coraz częściej zastanawiasz się czy na pewno nadal chcesz z nim chodzić? Sprawdź, czy wciąż go kochasz!

W związku zdarzają się lepsze i gorsze chwile. Jeśli tych drugich pojawia się coraz więcej, zaczynamy zastanawiać się, czy przypadkiem nasze uczucie się nie wypaliło. Jeśli i Ty masz takie obawy, sprawdź czy faktycznie masz powody do zmartwień.

Sprawdź czy wciąż go kochasz!

Denerwuje Cię jego zachowanie

Na początku każde jego słowo czy gest wydawały Ci się urocze, a teraz coraz częściej działa Ci na nerwy. To znak, że nie widzisz już w nim chłopaka, w którym się zakochałaś. Jeśli jego śmiech, zachowanie i dotyk doprowadzają Cię do szału, a stan ten utrzymuje się przez dłuższy czas (a nie kilka dni, kiedy masz okres), to znak, że w Waszym związku dzieje się coś złego.

Wciąż rozglądasz się za innymi chłopakami

Nie ma nic złego w zerknięciu na przystojnego chłopaka, jeśli jednak notorycznie zdarza Ci się to robić, co więcej, wodzisz wzrokiem za innymi, jednocześnie nie zwracając uwagi na swojego faceta to nie wróży nic dobrego. Być może podświadomie szukasz okazji, aby poznać kogoś nowego.

Co chwilę się kłócicie

Co więcej zdajesz sobie sprawę z tego, że te konflikty wywołujesz sama. Zwykły drobiazg wytrąca Cię z równowagi i sprawia, że masz ochotę go zabić? Zastanów się czy podświadomie nie dążysz do tego, aby on Cię zostawił, bo sama nie potrafisz tego zrobić.

Wstydzisz się go

Wcześniej byłaś duma, że taki facet jak on, wybrał właśnie Ciebie, a teraz najchętniej w ogóle nie pokazywałabyś się z nim w towarzystwie i uważasz, że faceci Twoich przyjaciółek są sto razy lepsi od Twojego? To chyba znaczy, że między Wami nie jest za dobrze.

Nie możesz go już słuchać

Wszystko co mówi wydaje Ci się być głupie, żałosne lub pozbawione sensu? Nie masz ani ochoty ani siły słuchać tych głupot, które opowiada i najchętniej kazałabyś mu się zamknąć za każdym razem jak otwiera usta? Tak właściwie czemu nadal z  nim jesteś?

W ogóle Ci go nie brakuje

Na początku każda godzina rozłąki wydawała Ci się wiecznością, a czas spędzany we dwoje mijał stanowczo za szybko. Teraz w ogóle za nim nie tęsknisz, a gdy odwołuje spotkanie to cieszysz się, że będziesz mieć więcej czasu dla siebie i na spotkanie z przyjaciółkami. To znak, że między Wami coś się popsuło, a Twoje uczucia nie są już tak silne jak kiedyś.

Czujesz, że do siebie nie pasujecie

Nie potrafisz wyobrazić sobie, że kiedyś będziesz jego żoną i stworzycie rodzinę? Coraz częściej denerwuje Cię jego charakter i marzysz o tym, żeby się zmienił? To nie wygląda zbyt dobrze.

Unikasz intymnego kontaktu z nim

Nie masz ochoty ani na pocałunki ani na to by trzymał Cię za rękę. Jeśli jego dotyk jest dla Ciebie odpychający to bardzo ciężko będzie Wam uratować tę relację.

Czytaj także: Jak nie dopuścić do rutyny w związku?

Sprawdź czy wciąż go kochasz!

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj