Poznajcie miejsce, które warto zobaczyć na własne oczy.

Zakupy przez internet stają się coraz bardziej popularne, ale mimo to, wciąż sporo osób ma przed nimi obawy. Jakie są najczęstsze przyczyny tego, że nie kupujemy online? Wiele osób woli towar wpierw dotknąć i przymierzyć. Zniechęca ich również strach przed niekompletnym lub uszkodzonym towarem oraz problemami z jego zwrotem czy wymianą.

Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i rozwiać ich obawy, marka Eobuwie otworzyła pierwszy w Europie stacjonarny e-sklep. Jak to możliwe i jak to w ogóle wygląda? Czytajcie dalej!

W tym sklepie nie ma półek, są za to wygodne kanapy z tablety. Nie musimy chodzić po sklepie i szukać obuwia, a następnie sprawdzać czy jest nasz rozmiar (często wiąże się to z koniecznością szukania kogoś z obsługi, bo kartony mogą być poprzestawiane lub schowane na zapleczu).

Zakupy w tym miejscu mają zupełnie inny wymiar. Po prostu siadamy i przeglądamy ofertę z e-sklepu. Wybrane buty obsługa przyniesie nam w 3 minuty! Możemy je swobodnie przymierzyć, a nawet w nich poskakać. Jeśli będą pasowały, zapłacimy na miejscu i odbierzemy swoje buty od razu. Dodatkowo, jeśli naszego rozmiaru nie byłoby w magazynie, sklep sprowadza go w ciągu 24 godzin, więc i tak trwa to krócej niż w przypadku wysyłki kurierem (gdy zamawiamy przez internet).

Zakupy jak na razie można zrobić we Wrocławiu, w galerii Magnolia, a także w Zielonej Górze, jednak tam wybór towaru jest ograniczony.

Co myślicie o takim sklepie? Chciałybyście robić tam zakupy? A może już miałyście taką okazję? Chętnie poznamy Wasze opinie!

Źródło zdjęć: https://www.eobuwie.com.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj