Strony, na których możesz grać ze znajomymi
Źródło: https://favim.com/image/456868/

Zastanawiasz się, jak zabić nudę w te chłodne dni, a jednocześnie bezpiecznie spędzić czas ze znajomymi w dobie koronawirusa? Mamy coś dla Ciebie! 🙂

Z powodu koronawirusa nasze kontakty ze znajomymi są ograniczone. Na szczęście istnieją jednak pewne rozwiązania, które pomagają świetnie spędzić czas na odległość. Jednym z nich jest wspólne granie w gry! Nie tylko przynoszą one radość, ale i bywają pouczające. Poniżej przedstawimy nasze ulubione strony do grania ze znajomymi na odległość.

Strony, na których możesz grać ze znajomymi ZA DARMO

#1. Kurnik.pl

Strona oferuje szerokie grono różnych, tradycyjnych gier: warcaby, kalambury, szachy, makao czy tysiąc. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Na stronie można grać za darmo, wystarczy zalogować się np. kontem z Facebooka. Limit graczy zależy od gry.

#2. Battleship-game.org

Na stronie można zagrać w statki, które są zaprogramowane w bardzo prosty sposób. Aby zagrać ze znajomym wystarczy wysłać mu link do rozgrywki.

#3. Panstwamiasta.net

Strona przeznaczona do prowadzenia rozgrywek popularnej gry Państwa-Miasta. Do wyboru jest wiele kategorii, nie tylko tych podstawowych. Można grać nawet bez zakładania konta.

#4. Facebook

Nie zapominajmy, że na Facebooku również mamy opcję grania ze znajomymi. Do wyboru mamy m.in.: chińczyka, różne quizy, gry karciane, bilard. Jest to szybka i wygodna opcja, aby nieco porywalizować ze znajomymi.

Miłej zabawy! 🙂

A Ty w co najczęściej grasz ze znajomymi na odległość? Daj nam znać w komentarzu!

Polecamy: Najlepsze darmowe gry na telefon, które rozruszają Twój umysł!

Strony, na których możesz grać ze znajomymi
Źródło: https://weheartit.com/entry/128689675

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj