Długa marynarka to prawdziwy hit tego sezonu. Sprawdź, z czym ją nosić.

Zastanawiałaś się już nad świątecznym strojem? A może codziennie z trudem przychodzi Ci skompletowanie ubioru np. do szkoły? My wiemy jak temu zaradzić! Stawiaj na klasykę, czyli rzeczy, które zawsze znajdziesz w sklepach i na stronach magazynów o modzie. Dziś przedstawimy zalety długich marynarek.

Od Ciebie zależy czy wybierzesz taką typu boyfriend czy może smokingową. Oba fasony mają wiele zalet.

Dla kogo? Takie marynarki świetnie nadają się dla dziewcząt, które nie lubią (niemal zawsze niesłusznie) swoich bioder. Długość okrycia jest idealna, kiedy przykrywa tę część ciała. Co więcej, jeżeli marynarka jest usztywniana w ramionach pomoże przywrócić odpowiednie proporcje osobom właśnie o szerszych biodrach.

Z czym ją łączyć? Możesz, wzorem gwiazd, zestawiać marynarkę np. ze skórzanymi legginsami lub spodniami i T-shirtem. Wówczas stylizacja nabierze ostrzejszego charakteru. Oczywiście raczej nie ubieraj się tak na specjalne (w szczególności rodzinne) okazje. Lepiej zarezerwować taki stój na spotkania z przyjaciółmi lub wypad na imprezę. Jeżeli chcesz być elegancka połącz marynarkę z prostymi dżinsami i koszulą. Na pewno zrobisz wrażenie.

Pamiętaj, że do tego typu ubrania nie bardzo pasują ciężkie, motocyklowe buty. Lepiej zakładaj wtedy baleriny lub oxfordy. Jeżeli wybierzesz te drugie to dobierz jeszcze kapelusz melonik. Staniesz się prawdziwą elegantką w brytyjskim stylu.

Chcesz poczytać o innych niezbędnych elementach garderoby, dzięki którym już nigdy nie będziesz miała problemu pt. Nie mam co na siebie włożyć? Skomentuj i wyraź swoją opinię. Czekamy! 🙂

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here