Jak poderwać chłopaka przez FB lub Instagram?

Chciałabyś poznać chłopaka przez Internet, ale boisz się zalogować na portalu randkowym? Oto kilka zasad, które powinnaś stosować randkując on-line!

Szukanie miłości w Internecie nikogo już nie dziwi, ale musimy przy tym być ostrożni. Aby nie dać się oszukać, należy pamiętać o kilku ważnych zasadach. Poniżej podpowiadamy, jak w bezpieczny sposób szukać miłości w sieci.

Szukasz miłości w sieci? O tym musisz pamiętać!

Nie ufaj od razu

Dopóki nie spotkacie się na żywo, nie podawaj swojego adresu zamieszkania, ani innych ważnych informacji na swój temat. Lepiej też wstrzymaj się przez jakiś czas z podawaniem numeru telefonu. Nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie monitora i w jaki sposób wykorzysta Twoje dane osobowe.

Odczekaj z pierwszym spotkaniem

Zanim zdecydujesz się na randkę na żywo, odczekaj jakiś czas. Być może zdarzy się, że jakieś zachowanie chłopaka wyda Ci się dziwne lub podejrzane – wtedy jak najszybciej zakończ znajomość!

Nie ściemniaj

Postaraj się szczerze napisać coś o sobie, swoich zainteresowaniach i wyglądzie. Nie zamieszczaj nieprawdziwych informacji i zdjęć. Prawda i tak wyjdzie na jaw, sama też przecież oczekujesz szczerości od osób, z którymi piszesz.

Jasno postaw granice

Jeśli nie akceptujesz chłopaków z nałogami lub szukasz kogoś w konkretnej granicy wiekowej, napisz o tym na swoim profilu. Unikniesz dzięki temu niechcianych znajomości.

Bądź nieprzewidywalna i tajemnicza

Nie odkrywaj od razu wszystkich kart. Pozwól chłopakowi poznać się stopniowo, w końcu lepszy jest niedosyt niż przesyt 🙂

Nie bądź dostępna non stop

Pokaż chłopakowi, że masz też inne życie poza tym wirtualnym. Rozwijaj swoje pasje, aby mieć o czym z nim rozmawiać podczas spotkania na żywo. Na pewno zaimponuje mu to, że Twoim hobby nie jest jedynie surfowanie po Internecie.

Publikuj swoje aktualne zdjęcia

Dodaj chociaż jedną fotkę, na której widać Twoją sylwetkę oraz twarz. Ty także powinnaś poprosić go o takie zdjęcia, jeśli nie ma ich na swoim profilu. Masz prawo wiedzieć z kim piszesz.

Bądź ostrożna przed spotkaniem z chłopakiem z Internetu

Dobrze go poznaj zanim zdecydujesz się na spotkanie na żywo. Zadbaj również o swoje bezpieczeństwo – na spotkanie wybierz zaludnione miejsce i powiadom kogoś gdzie będziesz (najlepiej rodzica lub przyjaciółkę, która w razie niebezpieczeństwa, powiadomi Twoich rodziców). Przygotuj sobie awaryjną wymówkę, gdyby spotkanie okazało się kompletnym niewypałem.

Nie wysyłaj tych samych wiadomości

Świat jest mały i może się okazać, że dwóch chłopców, z którymi piszesz, znają się. Jeśli wyda się, że każdemu wysyłasz identyczne wiadomości, będziesz spalona u obu.

Unikaj desperackiego zachowania

Pamiętaj, że nie musisz odpisywać od razu na każdą jego wiadomość, szczególnie jeśli chłopak nie przypadł Ci do gustu.

Nie bądź na każde jego skinienie

Nie odpisuj mu od razu, niech zacznie się zastanawiać co robisz. Pokażesz mu też w ten sposób, że masz ciekawe życie i nie spędzasz całego dnia przed komputerem. Pamiętaj jednak, że jeśli będziesz zwlekać z odpowiedzią kilka dni, on może pomyśleć, że nie jesteś nim zainteresowana.

Czytaj także: ,,Wysłałam chłopakowi nagie fotki i teraz on mnie szantażuje!”

Jak poderwać chłopaka przez FB lub Instagram?
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj