jak skraść serce chłopaka

Sprawdź, dzięki jakim tekstom skradniesz serce chłopaka!

Chociaż przyjęło się, że to chłopcy najczęściej komplementują dziewczyny, to płeć brzydsza również lubi, kiedy mówimy im miłe rzeczy. Zamiast zastanawiać się, czy powinnaś i czy wypada, po prostu odważ się i powiedz mu jakiś komplement! Poniżej znajdziesz kilka propozycji tekstów, dzięki którym skradniesz mu serce.

Teksty, dzięki którym skradniesz jego serce

? ?Ale Ty jesteś silny!?. Chłopcy uwielbiają być podziwiani, dlatego jeśli on zauważy, że jego siła robi na Tobie wrażenie, będzie wniebowzięty.

? ?Fajnie wyglądasz?. Taki tekst, rzucony mimochodem, skutecznie poprawi mu humor, szczególnie jeśli on pracuje nad swoją sylwetką. Zachwyty są wtedy jak najbardziej wskazane. Pamiętaj, że lepiej skupić się na jednym szczególe, niż na całości, ponieważ takie komplementy (np. ?masz świetną klatę? albo ?widzę, że ćwiczysz na siłowni, Twój biceps jest ogromny!?) sprawią mu więcej radości.

? ?Jesteś najlepszy?. Szczególnie dotyczy to sytuacji, w których on wykazał się jakąś umiejętnością, wtedy taki komplement zmotywuje go do dalszego działania. Podobnie jest z komplementem ?świetnie Ci to wychodzi?.

? ?Przy Tobie czuję się bezpiecznie?. Nie ma chyba nic lepszego, co mogłabyś powiedzieć swojemu chłopakowi. Dopieścisz wtedy jego męskie ego. Dla niego to bardzo ważne, żebyś miała poczucie, że nic Ci przy nim nie grozi. W końcu jest on Twoim rycerzem i ma za zadanie bronić Cię przed całym złem tego świata 🙂

? ?Co ja bym bez Ciebie zrobiła?. Wypowiadając to zdanie, dajesz swojemu chłopakowi do zrozumienia, że jest on Tobie niezbędny do życia i po prostu bez niego sobie nie poradzisz.

? ?Jesteś moim najlepszym przyjacielem?. To, że możecie ze sobą o wszystkim porozmawiać jest bardzo ważne, dlatego jeśli dasz mu do zrozumienia, że świetnie sobie radzi w takiej roli, na pewno będzie pękał z dumy.

? ?Uwielbiam spędzać z Tobą czas?. Po takich słowach, Twój chłopak poczuje się jak Superman. W końcu każdy chyba marzy o tym, aby inni dobrze się czuli w jego towarzystwie.

Komplementy wypowiadane w kierunku chłopaka powinny być szczere i płynąć prosto z serca. Nie rób niczego na siłę, ani zbyt często, bo nie będzie to autentyczne. Pamiętaj też, że niektóry słysząc komplementy czują się skrępowani (nie wszyscy są do nich przyzwyczajeni), dlatego zacznij delikatnie, aby wybadać, jak Twój ukochany reaguje na takie pochlebstwa.

Polecamy: 6 sekretów szczęśliwego związku

jak skraść serce chłopaka

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj