Jak wybrać matę do jogi?

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z jogą albo poszukujesz nowych inspiracji, to w tym wpisie zaproponujemy Ci 3 praktyki jogi z Małgorzatą Mostowską.

Małgorzata Mostowska to popularna YouTuberka (ponad 260 tysięcy subskrybentów!), która uczy spokoju wewnętrznego oraz pomaga w rozwijaniu pasji, jaką jest joga. Dodatkowo jest to świeżo upieczona mama dwóch córek, która pomimo nowych obowiązków, znajduje czas na wyciszenie siebie i jeszcze na zarażanie innych swoją pasją.

Top 3 sesje jogi z Małgorzatą Mostowską #1

#1. Joga dla początkujących

Jest to odpowiednia sesja dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jogą. Spokojny głos Małgorzaty ukoi nerwy i wprowadzi Was w ten zaczarowany świat.

#2. Joga na kręgosłup

Tutaj również proponujemy sesję dla początkujących, chociaż na kanale można znaleźć także bardziej zaawansowane wersje ćwiczeń na kręgosłup. Ta sesja jest przeznaczona głównie dla osób, które zmagają się z bólami pleców, a poprzez proste i uspakajające pozycje, ból ten można zniwelować.

#3. Joga na dzień dobry

I ponownie proponujemy sesję dla początkujących, pomimo tego, że na kanale są dostępne również inne wersje tej praktyki. Naszym zdaniem warto wykorzystać wolny czas z samego rana albo wstać 10 minut wcześniej po to, aby dzięki jodze rozluźnić ciało po całej nocy snu i aby wyciszyć organizm przed całym dniem, szczególnie wtedy, gdy wiemy, że czeka nas dużo stresów.

Mamy nadzieję, że ten wpis zachęcił Cię do rozpoczęcia praktykowania jogi albo zainspirował do kontynuowania przygody z tym sportem duchowym.

Czytaj także: Jak zacząć uprawiać jogę?

podstawy jogi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj