jak zniechęcić chłopaka

W tym wpisie znajdziesz 5 zachowań, którymi skutecznie zniechęcisz chłopaków do siebie.

Dzięki sposobom z tego wpisu pozbędziesz się adoratorów i sprawisz, że żaden chłopak się w Tobie nie zauroczy, a może nawet będzie bał się do Ciebie zagadać! Pamiętaj, że to antyporadnik :))

W ten sposób nie poznasz żadnego chłopaka (antyporadnik)

1. Zaniedbuj swój wygląd

Nie da się ukryć, że chłopcy w dużej mierze zwracają uwagę na wygląd płci przeciwnej. Jeśli nie będziesz zwracać uwagi na to jak się prezentujesz, z pewnością unikniesz niechcianych randek i flirtów. Oprócz niechlujnej fryzury czy zaniedbanej cery, ubiór zupełnie niepodkreślający Twoich atutów i zakrywający niemal każdy kawałek Twojej skóry (trochę jak muzułmanka) doda swoje do końcowego efektu 🙂

2. Bądź zamknięta w sobie i nieśmiała

Wiele dziewczyn ma te cechy wpisane w swój charakter. Istnieją jednak szczególne przypadki, gdzie osoba nie jest w stanie powiedzieć ani słowa do obcej osoby. Jednym z lepszych sposobów, aby nie poznać chłopaka, jest po prostu unikanie jakiegokolwiek kontaktu. Kiedy jakiś delikwent zaczepi Cię na ulicy, po prostu odejdź bez słowa. Jeśli jednak będziesz musiała mieć styczność z chłopakiem (np. praca w grupach), nie mów do niego zbyt wiele i unikaj kontaktu wzrokowego. Nie angażuj się w rozmowę i nie dawaj się namówić na żadne spotkania.

3. Bądź chamska

To prawda, że wielu mężczyzn woli tzw. ?bad girls” i nie przeszkadza im chamski charakter kobiet. Z drugiej strony każdy człowiek ma jakieś granice cierpliwości. Jeśli będziesz zimna, chamska i złośliwa, chłopcy nie będą chętni do rozmów z Tobą. Obraźliwe teksty skierowane w ich stronę, szczególnie te obrażające ich krocze oraz inteligencję, to dla nich cios poniżej pasa. Bycie chamską to prosta droga do narobienia sobie wrogów.

4. Zostań w domu

Podczas imprez, koncertów lub innych wydarzeń, wystarczy że zostaniesz w domu, a z całą pewnością unikniesz poznania kogoś nowego. Nie angażując się w życie społeczne, nie będziesz miała okazji do flirtu. Zostając w domu, nikt nie będzie nawet wiedział o Twoim istnieniu… Unikaj jak ognia jakichkolwiek kontaktów z chłopcami!

5. Ogranicz korzystanie z social mediów

Wiele dziewczyn poznaje chłopaków właśnie za ich pomocą. Cóż, w dzisiejszych czasach Internet stanowi nie tylko ważne źródło informacji, ale sprawdza się również w komunikacji. Jeśli nie będziesz wstawiać zbyt wiele zdjęć, czy wdawać się w dyskusje na forach, nikt nieznajomy nie będzie chciał nawiązać z Tobą kontaktu. No bo jak Cię znajdzie? Nie zaczepiaj nieznajomych i nie odpisuj na zaczepki. Po prostu udawaj, że nie ma Ciebie w tym wirtualnym świecie 🙂

Jakie znasz inne skuteczne sposoby na uniknięcie poznania nowego kolegi?


Zakochałaś się w chłopaku, który nie zwraca na Ciebie uwagi? A może wpadł Ci w oko nieśmiały typ i masz dosyć czekania aż zrobi pierwszy krok? Pobierz nasz poradnik, w którym znajdziesz aż 10 konkretnych sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń!

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

Czytaj także: Najbardziej denerwujące zachowania par

jak zniechęcić chłopaka

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj