Zastanawiasz się czy warto być z wysokim chłopakiem? Poznaj wady i zalety takiego związku!

Miłość zazwyczaj nie wybiera. Przyjęło się jednak, że jeśli chodzi o parę zakochanych, to chłopak najczęściej jest wyższy od dziewczyny lub jej wzrostu. Oczywiście od każdej reguły zdarzają się wyjątki, ale są one raczej rzadkością. Co jednak, jeśli Twój chłopak jest od Ciebie znacznie wyższy? Czy i jaki może to mieć wpływ na Wasz związek? Czytaj dalej!

Wady i zalety bycia z wysokim chłopakiem

Zalety bycia z bardzo wysokim chłopakiem:

 • Nikt mu nie podskoczy, bo każdy będzie się bał;
 • Zawsze z łatwością wypatrzysz go w tłumie, dzięki czemu nigdy Ci nie zginie;
 • Na koncercie możesz mu wskoczyć na barana i wszystko będziesz widzieć;
 • Możesz czuć się przy nim bezpiecznie, szczególnie gdy wtulisz się w niego, a on obejmie Cię ramionami;
 • Wszyscy traktują Was poważnie ze względu na jego wzrost, bo dzięki temu on wygląda na starszego, niż jest w rzeczywistości.

 Wady bycia z bardzo wysokim chłopakiem:

 • Ciężko jest się całować, kiedy trzeba stawać na palcach, a dodatkowo on musi się jeszcze schylać, żeby Cię dosięgnąć;
 • Ze względu na dużą różnicę wzrostu, może Wam być niewygodnie podczas trzymania się za ręce, kiedy gdzieś idziecie;
 • Możesz wyglądać przy swoim chłopaku jak małe dziecko;
 • Nie pasujecie do siebie wizualnie;
 • Twój chłopak może Cię czasem nie zauważać;
 • Podczas wygłupów on może przypadkiem zrobić Ci krzywdę (wysoki chłopak ma więcej siły i może nie mieć wyczucia, że jesteś taka delikatna).

Co myślicie o związku z dużo wyższym chłopakiem? Według nas te wszystkie zalety i wady nie mają większego znaczenia, bo najważniejsze jest to, żebyście się kochali i szanowali wzajemnie, a wzrost nie ma tu żadnego znaczenia. Miłość pokona wszystkie przeszkody, dlatego nigdy nie dyskryminuj chłopaka ze względu na jego wygląd.

Wady i zalety bycia z wysokim chłopakiemŹródło zdjęć: http://favim.com

9 KOMENTARZE

 1. Dziewczyny p********e stereotypy trzeba wyjsc ze strefy komfortu j***c to co mowia inni nie zmieniajacie sie pozdrawaim cieplutko z rodzinka <3

  Motywator Życiowy Krzysztof

 2. Niekoniecznie wyższy jest silniejszy ponieważ w większości przypadków ma mniejszą masę mięśniową a kobiety patrzące na to są chore i tyle

 3. To śmieszne. Przecież związek nie opiera się tylko na wyglądzie. Oczywiście, to miło, gdy nie musisz schylać się, żeby spojrzeć facetowi w oczy, ale jednak powłoka zewnętrzna nie może być jedynym wyznacznikiem idealnego chłopaka. Najważniejsze, żeby Cię kochał i żebyś czuła się swobodnie w jego towarzyswi.

 4. Ja mam 174 i jeszcze jak ubiorę wyzsze buty to z 180 dla tego uwielbiam facetów dużoo wyższych i za problem uważam gdy facet jest ode mnie niższy

 5. Ja mam 1,68 a mój chłopak ma 2,13 i ta różnica jest duża chwilami jest ciężko. Ludzie często tez myślą zbyt głośno ale już się chyba przyzwyczailiśmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj