Źródło: Pinterest

Symbol namiętności czy niepotrzebne narażanie naszego zdrowia? Tu znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć na temat malinek!

Dla niektórych to dowód miłości, inni natomiast traktują je jako ,,wypadek przy pracy”, a gdy się pojawią, starają się je za wszelką cenę ukryć. O czym mowa? Oczywiście o malinkach! W tym wpisie znajdziesz wszystko co musisz o nich wiedzieć.

Co to właściwie jest malinka? Jest to ślad na skórze, pozostawiony po namiętnym pocałunku. Malinki to nic innego jak mały krwiak lub siniak, który powstaje na skutek ssania skóry w jednym miejscu.

Czy malinki są niebezpieczne dla zdrowia? Malinki nie są rakotwórcze, jednak nie należy wystawiać ich na działanie promieni słonecznych ani opalać na solarium, jeśli nie chcesz mieć przebarwień na skórze.

Jak zrobić malinkę? Najlepiej poćwiczyć na własnej ręce. Po prostu przyłóż usta do skóry i zacznij ssać. Uważaj, żeby nie przesadzić! W końcu ten rodzaj pieszczoty ma sprawiać przyjemność, a nie przynosić ból.

Jak długo malinka jest widoczna na skórze? Zazwyczaj jest to od 4 do 12 dni, dlatego warto wcześniej omówić sprawę z chłopakiem – czy oboje macie ochotę na ten rodzaj pieszczot i w jakim miejscu najlepiej pozostawiać te ślady. Nie chcesz przecież mieć problemów w domu, czy szkole albo być obiektem kpin (zdania na temat malinek są podzielone – jedni uważają to za symbol namiętności, inni za dziecinadę i obciach. Na pewno jednak nie spodoba się ona ani nauczycielom, ani tym bardziej Twoim rodzicom).

Jak ukryć malinkę? Aby uniknąć tego problemu, najlepiej poproś chłopaka, żeby zrobił Ci malinkę w miejscu niewidocznym na co dzień. Jeśli jednak masz ślad na szyi i nie chcesz, aby ktoś go zobaczył, możesz ubrać golf lub apaszkę albo użyć korektora i przypudrować ślad. Dużą malinkę będzie Ci jednak ciężko zakryć (czasami jest to wręcz niemożliwe), dlatego zastanów się wcześniej czy warto.

Jakie jest Wasze podejście do malinek? Podoba Wam się taki rodzaj pieszczot, czy wręcz przeciwnie? A może miałyście jakieś problemy przez malinki? Piszcie w komentarzach, chętnie o tym poczytamy!

Polecamy: Dlaczego powinnaś się całować?

Wszystko co musisz wiedzieć na temat malinek!

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

3 KOMENTARZE

  1. Uważam, że fajnie to wygląda na zdjęciach, ale jak widziałam to w rzeczywistości to nie było już takie fajne. Osobiście raczej nie zdecydowałabym się na malinkę, no chyba, że w mało widocznym miejscu 🙂

  2. Mój kochany chłopak kiedyś postanowił mi zrobić taka na twarzy, a właśnie wyjeżdżałam wiec szybko pobiegłam do busa i dopiero potem jak mama mnie odebrała zauważyłam ze mam ja nie tylko na obojczyku ale i twarzy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj