Symbol namiętności czy niepotrzebne narażanie naszego zdrowia? Tu znajdziesz  wszystko co musisz wiedzieć na temat malinek!

Co to właściwie jest malinka? Jest to ślad na skórze, pozostawiony po namiętnym pocałunku. Malinki to nic innego jak mały krwiak lub siniak, który powstaje na skutek ssania skóry w jednym miejscu.

Czy malinki są niebezpieczne dla zdrowia? Malinki nie są rakotwórcze, jednak nie należy wystawiać ich na działanie promieni słonecznych ani opalać na solarium, jeśli nie chcesz mieć przebarwień na skórze.

Jak zrobić malinkę? Najlepiej poćwiczyć na własnej ręce. Po prostu przyłóż usta do skóry i zacznij ssać. Uważaj, żeby nie przesadzić! W końcu ten rodzaj pieszczoty ma sprawiać przyjemność, a nie przynosić ból.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

1
2
PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Hej! Mam pewien problem: Moja przyjaciółka ma “przeszywanego” kuzyna, znają się od dziecka. On od dawna mi się podoba. Przez jakiś czas wiedział, że mi się podoba, potem koleżanki to odkręciły. Po tym stwierdził, że “Lubię ją jako koleżankę. To znaczy nie jest brzydka, ale nie jest też zbyt ładna.”Od tego czasu częściej ze mną rozmawia, gdy rozmawiam z koleżankami to kątem oka widzę, że mi się przygląda. CO mam o tym wszystkim myśleć! Pozdrawiam 🙂 .

  2. Uważam, że fajnie to wygląda na zdjęciach, ale jak widziałam to w rzeczywistości to nie było już takie fajne. Osobiście raczej nie zdecydowałabym się na malinkę, no chyba, że w mało widocznym miejscu 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here