Zakochałaś się nieszczęśliwie i nie wiesz jak o nim zapomnieć? Poznaj nasze sprawdzone sposoby.

Pogódź się z tym, że on Cię nie kocha. Oczywiście to trudne, ale ważne, żebyś uświadomiła sobie, że nic z tego nie będzie. Pod żadnym pozorem nie wydzwaniaj do niego ani nie pisz, bo wyjdziesz wtedy na desperatkę, a na pewno w ten sposób nie sprawisz, że on będzie chciał z Tobą być.

Pozbądź się wszystkiego co Ci o nim przypomina. Zdjęcia, numer telefonu, jakieś pamiątki. Usuwanie go ze znajomych na Facebooku byłoby dziecinadą, ale możesz przestać obserwować jego profil, tak, aby nie widzieć tego co wrzuca na swoją tablicę.

Otwórz się na nowe znajomości. Najlepszym lekarstwem na złamane serce jest..nowa miłość! Pewnie nowe uczucie to ostatnia rzecz, o której teraz myślisz, ale nie zamykaj się na ludzi. To, że ten chłopak okazał się dupkiem, nie oznacza, że na świecie są tylko tacy 🙂

Skup się na sobie. Rozwijaj swoje pasje, poświęć wolny czas na to, co sprawia Ci największą przyjemność – czytanie książek, ulubiony serial, domowe spa, siłownia. Jest wiele możliwości, żeby poprawić sobie humor. Może zakupy albo pyszne ciacho? 🙂

Sprawdź jak szybko o nim zapomnieć!

Nie przejmuj się. Tego kwiatu jest pół światu. To, że jeden chłopak nie odwzajemnia Twoich uczuć, nie oznacza, że coś jest z Tobą nie tak. Może po prostu nie jesteś w jego typie, ale to nie powód, żeby się załamywać. Jeśli masz jakieś kompleksy, spróbuj się ich pozbyć.

Spędzaj czas z przyjaciółmi i rodziną. Grono najbliższych Ci osób, na pewno da radę poprawić Ci humor i oderwać od ponurych myśli, a to jest przecież najważniejsze.

Wygadaj się. Jeśli nie możesz liczyć na najbliższych pomyśl o wizycie u psychologa. Taka rozmowa może Ci wiele dać, a przede wszystkim poczujesz się lepiej, jeśli nie będziesz dusić smutku w sobie.

Źródło zdjęć: Pexels

4 KOMENTARZE

  1. A może byście dali post: Jak powiedzieć chlopakowi ze się w nim zakochało i żeby przestał pracować 24h na dobe ?…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj