Zastanawiasz się, jakie są zalety posiadania chłopaka? W tym wpisie rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Jakiś czas temu zamieściłyśmy na stronie wpis, w którym pisałyśmy o wadach bycia w związku. Jeśli jesteś nieszczęśliwą singielką, to koniecznie zajrzyj do tego wpisu, a z pewnością poprawi Ci się humor 🙂

Tym razem postanowiłyśmy przyjrzeć się bliżej zaletom bycia w związku. Przekonajmy się, czy jest ich więcej niż wad.

Zalety bycia w związku

Plusy bycia w związku

Sprawdźmy teraz, jakie są konkretnie plusy wynikające z faktu posiadania chłopaka.

Czujemy się kochane i piękne

To oczywiste, że mając obok siebie ukochanego chłopaka, czujemy że jesteśmy dla kogoś ważne. Miłość rodziców to jednak nie to samo. Większość dziewczyn chyba zgodzi się, że kiedy jesteśmy w związku, wzrasta nasze poczucie własnej wartości. Wiemy wtedy, że ta druga osoba akceptuje nas dokładnie takimi, jakimi jesteśmy.

Możemy się wygadać

Oczywiście naszych problemów mogą wysłuchiwać także przyjaciółki (w końcu od czego je mamy, prawda?), ale dobrze jest mieć świadomość, że oprócz przyjaciółek, jest jeszcze ktoś, kto jest nam na tyle bliski, że możemy podzielić się z nim każdym swoim problemem.

Czujemy się bezpiecznie

O ile nasz chłopak nie jest o głowę od nas niższy i nie waży dwa razy mniej niż my, to z pewnością możemy czuć się w jego obecności bezpieczne. Dobrze jest mieć świadomość, że w razie potrzeby, ktoś stanie w naszej obronie.

Możemy się o kogoś troszczyć

Czyto nie wspaniałe móc dbać o kogoś i sprawiać mu radość? Będąc w związku, możemy się wykazać. Świadomość, że ktoś jest dzięki nam szczęśliwy, może dawać ogromną satysfakcję. Oczywiście najlepiej, gdy troska jest obustronna.

Nie nudzimy się

Podczas spotkania z chłopakiem ciężko jest się nudzić. W towarzystwie ukochanej osoby, nawet leżenie i nicnierobienie jest fajne 🙂 Bycie w związku to okazja do rozwijania pasji, którymi możemy zarazić ukochaną osobę. Razem jest zawsze fajniej.

Mamy się do kogo przytulić

Każdy czasem potrzebuje wsparcia, a nikt nie da go w takim stopniu, jak nasza druga połówka. W ramionach ukochanej osoby wszystkie troski przestają mieć znaczenie, dlatego dobrze jest mieć kogoś bliskiego, kto w razie potrzeby zawsze nas pocieszy.

plusy bycia w związku

Źródła zdjęć: Pexels | http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj