Zosia zakochała się z wzajemnością w swoim przyjacielu, ale przez jej nieśmiałość on sobie opuścił. Czy jest jeszcze szansa, że będą razem?

,,Cześć wszystkim! Mam pewien problem, na którego rozwiązaniu bardzo mi zależy, dlatego chciałabym, aby mój list został opublikowany na waszej stronie.

,,Czy warto walczyć o tę miłość?”

Na początku roku szkolnego zaprzyjaźniłam się z kolegą z równoległej klasy. Na początku była to wspólna nauka, luźna wymiana zdań itd. Dwa razy spotkaliśmy się poza szkołą. Na wspólnych zajęciach czułam na sobie jego wzrok, widziałam jak co jakiś czas na mnie spogląda. Regularnie pisaliśmy ze sobą na fb. Zakochałam się, ale zanim się do tego przyznałam przed samą sobą, minęło trochę czasu. Jestem bardzo nieśmiała. Był on jedyną osobą z mojego rocznika, z którą miałam tak dobry kontakt. Nie chciałam robić sobie nadziei, że on może coś do mnie czuć. Bezpieczniej było mi myśleć, że chce być po prostu miły. Tak minął cały rok szkolny. Skończyliśmy gimnazjum i teraz nasze drogi się rozeszły. Idziemy do różnych szkół, każda w innej części miasta.

Parę dni temu wysłał do mnie kilka wiadomości, gdzie pisał, iż myślał, że coś z tego będzie, ale widocznie mało się starał. Kiedy to przeczytałam, zrobiło mi się słabo. Próbowałam coś jeszcze od niego wyciągnąć, ale na nic mi to wyszło. Na dosłownie kilka sekund dodano mnie nawet do jakiejś konwersacji, z której po chwili zostałam usunięta. Byliśmy tam my we dwoje i jego kolega, który pisał, że ,,da sobie radę i go wspiera”. Przemyślałam to wszystko i wieczorem napisałam, że nie starał się za mało, tylko mi bez przerwy brakowało odwagi i pewności siebie. Ale już nie odpisał.

W tym miejscu chcę prosić o radę. Czy jest sens, aby próbować to uratować? Nasza przyjaźń już i tak nie istnieje, ale nie chcę myśleć, że to może się skończyć w ten sposób. Czuję się winna po tym wszystkim. Czy któraś z dziewczyn znalazła się w podobnej sytuacji? Liczę na Waszą pomoc. Z góry bardzo dziękuję”.

Zosia (l.16)

,,Czy warto walczyć o tę miłość?"

Źródło zdjęć: http://favim.com

4 KOMENTARZE

  1. Walcz o niego,bo jeśli nie będziesz walczyć to będziesz potem żałować. Miałam podobną sytuacje tylko wtedy postanowiłam nie walczyć i uwierz mi, że dla mnie to było wtedy najgorsze co mogło mnie spotkać. Więc walcz o niego jeżeli on ci się podoba i ty mu się podobasz i on czuje do ciebie coś to naprawdę macie o co walczyć. Zawalcz o niego, a nie pożałujesz!

  2. Na twoim miejscu spotkałabym sie z tym kolegą jeśli Tobie na nim zależy i powiedziała mu o tym co czuje. Sadze ze powinna być to poważna rozmowa. A nawet jesli on cie oleje to nie masz nic do stracenia skoro wasza przyjaźń i tak już ,,nie istnieje” a mialam znajomych w podobnej sytuacji i oni zwlekali z rozmowa bardzo długo… za długo i teraz niby znaleźli sobie kogoś innego ale to nie jest szczęśliwa miłość bo cały czas za sobą tęsknią…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj