Oto ,,złote” porady, które często słyszą single, choć przynoszą odwrotny skutek do zamierzonego.

Jesteś singielką? W takim razie pewnie często słyszysz tego typu rady. A może to Ty udzielasz takich wskazówek swoim wolnym koleżankom? W takim razie przestań to robić, a z pewnością będą Ci za to wdzięczne.

Rady, których single NIE chcą słyszeć

#1. Za mało się starasz. Nie ma chyba nic gorszego niż sugerowanie osobie samotnej, że zbyt mało stara się znaleźć partnera. Nie każdy ma w tej kwestii szczęście.

#2. Musisz obniżyć swoje wymagania. Dobrze jest mieć swoje zasady i się ich trzymać. Oczywiście szukanie wysokiego, przystojnego, umięśnionego fitness modela, który na dodatek jest bajecznie bogaty jest ,,lekką” przesadą, ale nie daj sobie wmówić, że masz za wysokie progi tylko dlatego, że nie rzucasz się na pierwszego lepszego chłopaka.

#3. Szukasz w złych miejscach. Osoby sparowane często uważają, że wiedzą lepiej, gdzie single powinni szukać miłości, bo przecież skoro im się w taki sposób udało, to innym z pewnością także. Jeżeli ktoś nie szuka drugiej połówki na dyskotece to prawdopodobnie albo już próbował i się nie udało, albo uważa, że nie jest to odpowiednie miejsce.

#4. Powinnaś spotkać się z moim kuzynem. Nie ma chyba nic gorszego niż swatanie na siłę. Oczywiście jeśli ten (przykładowo) kuzyn jest w porządku to można spróbować. Gorzej jeśli z powodu więzów rodzinnych, swatka nie zauważa wielu wad kandydata, którego poleca. Wtedy sytuacja może stać się niezręczna.

#5. Weź kogokolwiek, bo później nie znajdziesz nikogo. Na takie rady najczęściej nastolatki nie są narażone. Na szczęście! Im dziewczyna jest starsza, tym wzrasta prawdopodobieństwo, że ktoś jej doradzi takie rozwiązanie. Naszym zdaniem nie jest to dobry pomysł, bo czy warto męczyć się z kimś tylko po to, żeby móc powiedzieć, że jest się w związku?

Jakie Twoim zdaniem rady słyszą często single? Napisz nam w komentarzu!

Czytaj także: Jak przestać być dla niego tylko koleżanką?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj