Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza Twoje imię? Sprawdź!

Nadia. Nadia dobrze rokuje na przyszłość, ale tylko w kwestii kariery. Jest kobietą rozsądną, ambitną oraz bardzo inteligentną. Postrzegana bywa jako zarozumiała i zbyt niezależna. Cieszą ją własne sukcesy, dlatego robi wszystko, aby wywiązywać się z zadań i zdobywać laury uznania. Za wszelką cenę stara się błyszczeć w towarzystwie, zachowując się nieraz hałaśliwie i na granicy dobrego smaku. Zraża do siebie ludzi i nie cieszy się zbytnią sympatią. Przyjaciół zdobywa z trudnością. Bywa wybuchowa i nadmiernie szczera, co zdecydowanie nie pomaga jej towarzysko. Jej niepodważalną zaletą jest wielkie poczucie humoru, którym rozładowuje napiętą atmosferę. W związku to ona rządzi, a o tę władzę zawzięcie walczy..

Natalia. Posiada subtelny charakter, jakkolwiek potrafi być stanowcza, a nawet groźna. Ma bardzo duże ambicje i równie wielkie możliwości. Nie ulega wpływom, zachowując przy tym wiele taktu i samodzielności. Gdy coś postanowi szkoda czasu, sił i energii, aby namawiać ją do zmiany decyzji. Posiada niezachwianą pewność siebie, dzięki czemu zachowuje zimną krew w kryzysowych momentach. Niestety jest bardzo subiektywna i ocenia wszystko po swojemu. Z reguły nie ufa ludziom i ma niewielu prawdziwych przyjaciół, chociaż to bardzo miła, szczera i pomocna osoba. Miłość traktuje poważnie, ale nie łatwo zdobyć jej serce. Bywa dumna i pamiętliwa – mści się za każdą niesprawiedliwość i źle znosi porażki.

Natasza. Natasza dla wielu to typowa kobieta, ponieważ jest zmienna i ulega nastrojom. Nie wiadomo, kiedy wybuchnie, a kiedy zacznie się śmiać. Nie znosi monotonnych zajęć, dłuższego przebywania w jednym miejscu i nudnych obowiązków. Ona przebojem zdobywa świat a energia życiowa wręcz ją rozsadza. Musi być tam, gdzie coś się akurat dzieje. Nie wiadomo jak, ale zawsze wychodzi na swoje i wywiązuje się z zadań. Jest ekstrawagancką oraz zagadkową osobą, która posiada wyjątkowe zdolności przystosowawcze oraz nieprzeciętny urok. Wie, jak wykorzystać swe atuty, ale nie jest kokietką. Zmysłowa, wierna i bardzo rodzinna.

Nikola. To ambitna i zaradna kobieta – może nawet czasem zbyt ambitna. Nie pozwala sobą kierować, nie przyjmuje dobrych rad i jest bardzo uparta. Nie jest przez to łatwa w kontaktach. Jeśli ktoś wtrąci się w jej sprawy albo zwróci jej uwagę na niewłaściwe postępowanie, może liczyć się z zerwaniem znajomości. Nikola doskonale wie, czego chce od życia. Ma ustalony plan działania i nikt nie wpłynie na jej decyzję. Kreuje się na wyrocznię w sprawach mody, stylu oraz elegancji. Chętnie udziela porad – nawet nieproszona. Jest kobietą świadomą swego wdzięku i uroku, co często wykorzystuje w interesach. Cieszy się dużym powodzeniem i otwarcie kokietuje. Miłość uważa jednak za najważniejszą wartość. Poszukuje księcia z bajki.

Nina. Nina to dość skryta, nieśmiała i tajemnicza osoba. Przyciąga do siebie ludzi i jest lubiana, mimo to stroni od licznych znajomości. Jest nieufna i niezwykle ostrożna w kontaktach. Zdecydowanie woli przebywać sama ze sobą i nie nudzi się wówczas. Na co dzień zachowuje postawę pełną godności oraz majestatu. Ukrywa emocje do tego stopnia, iż wydaje się nieczuła i obojętna. Łatwo ją zranić, dlatego broni się przed tym. Jest jednak bardzo sympatyczna, sprawiedliwa i oddana w przyjaźni. Ma spore predyspozycje, by przewodzić w pracy oraz w domu. Potrafi przy tym rządzić bez dyktatury, gdyż nie pochwala narzucania innym swojego punktu widzenia. Nina w dużej mierze jest kobietą opiekuńczą, uczuciową i zmysłową.

Chcesz wiedzieć co oznacza Twoje imię? Napisz je w komentarzu!

Źródło tekstu: http://www.ksiegaimion.com/imiona-zenskie || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię