Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza Twoje imię? Sprawdź!

Pamela. Z trudem mobilizuje się do działania. Nie patrzy na karierę, wiedzę ani osiągi, nie jest też szczególnie ambitna. Potrafi za to czerpać radość z każdej chwili życia i zachować niezależność. Ciężko tym samym dostosować się jej do rygorów działania. Niemniej świetnie sobie radzi w życiu, ma bowiem wyjątkową intuicję. Potrafi przez całe życie zachowywać się jak nastolatka – jest roztrzepana, buntuje się, szaleje do upadłego, ucieka od obowiązków. Boi się starości. Znajomi cenią ją często za sprawiedliwość, otwartość i dobroć. Chętnie pomaga innym, szanuje zobowiązania i nie potrafi nikogo skrzywdzić.

Patrycja. Patrycja jest zaborczą ekstrawertyczką. Robi wszystko, by ją zauważono. Potrzebuje publiczności. Jest śmiała, żywiołowa i z uporem maniaka broni swoich racji. Ten upór często staje się źródłem konfliktów i niepowodzeń. Mimo to Patrycja nie ulega wpływom i umie wybrnąć z każdej sytuacji. Zadziwiająca pamięć pomaga jej w przyswajaniu wiedzy i zdobywaniu doświadczenia. Ubierać lubi się w kolorowe i oryginalne kreacje, pod którymi skrywa swą prawdziwą osobowość. Patrycja wiele czasu poświęca sprawom społecznym oraz patriotycznym. Jest bardzo konsekwentna i konserwatywna. Kiedy komuś zaufa – staje się lojalną i oddaną przyjaciółką. Jako prawdziwa patriotka, dba o dom rodzinny i kocha bliskich.

Paula. To niestabilna emocjonalnie, dość nerwowa, ale przede wszystkim niezwykle wrażliwa i delikatna kobieta. Nie wdaje się w kłótnie, konfrontacje, unika napięć. Silnie przeżywa niepowodzenia sercowe, załamuje się pod krytyką, negatywnymi opiniami oraz kiedy czuje się lekceważona przez otoczenie. Kierują nią uczucia i intuicja. Niemniej w swym postępowaniu jest ostrożna i wyważona. Nie lubi przyspieszać biegu wydarzeń, raczej cierpliwie zmierza do określonych rezultatów. W życiu najbardziej liczy się dla niej miłość. Pragnie być kochaną i oddać swe serce w dobre ręce. Od partnera oczekuje wsparcia, czułości, bezpieczeństwa. Bardzo łatwo ją zranić, toteż życie z nią przypomina balansowanie na linie.

Paulina. Paulina to nerwowa choleryczka, bardzo pobudliwa. Brakuje jej konsekwencji w działaniu i łatwo traci zimną krew. Jest wyniosła, często sprawia wrażenie osoby w pretensjach. Winą za poniesione porażki obarcza innych, wobec siebie pozostaje wolna od podejrzeń, ponieważ zawyża własną wartość. Zazwyczaj jednak nie pozwala sobie na roztargnienie i popełnianie pomyłek. Często podkreśla wobec innym swoją wyższość i inteligencję. Wydaje się być dumną i pogardliwą, ale w rzeczywistości jest tylko niespokojna i niepewna przyszłości. Ma wyraźną skłonność do odnoszenia wszystkiego do siebie i jest subiektywna. Bardzo łatwo ją przez to zranić. Paulina ma dość trudny charakter, ale jest pełna życia.

Chcesz wiedzieć co oznacza Twoje imię? Napisz je w komentarzu!

Źródło tekstu: http://www.ksiegaimion.com/imiona-zenskie  || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

15 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię