Źródło: Pinterest

Poznaj znaczenia kobiecych imion, rozpoczynających się na literę P!

Nasze imię ma wpływ na to, jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa, co oznacza Twoje imię? Czytaj dalej!

Znaczenia kobiecych imion na literę P!

Pamela

Z trudem mobilizuje się do działania. Nie patrzy na karierę, wiedzę ani osiągi, nie jest też szczególnie ambitna. Potrafi za to czerpać radość z każdej chwili życia i zachować niezależność. Ciężko tym samym dostosować się jej do rygorów działania. Niemniej świetnie sobie radzi w życiu, ma bowiem wyjątkową intuicję. Potrafi przez całe życie zachowywać się jak nastolatka – jest roztrzepana, buntuje się, szaleje do upadłego, ucieka od obowiązków. Boi się starości. Znajomi cenią ją często za sprawiedliwość, otwartość i dobroć. Chętnie pomaga innym, szanuje zobowiązania i nie potrafi nikogo skrzywdzić.

Patrycja

Patrycja jest zaborczą ekstrawertyczką. Robi wszystko, by ją zauważono. Potrzebuje publiczności. Jest śmiała, żywiołowa i z uporem maniaka broni swoich racji. Ten upór często staje się źródłem konfliktów i niepowodzeń. Mimo to Patrycja nie ulega wpływom i umie wybrnąć z każdej sytuacji. Zadziwiająca pamięć pomaga jej w przyswajaniu wiedzy i zdobywaniu doświadczenia. Ubierać lubi się w kolorowe i oryginalne kreacje, pod którymi skrywa swą prawdziwą osobowość. Patrycja wiele czasu poświęca sprawom społecznym oraz patriotycznym. Jest bardzo konsekwentna i konserwatywna. Kiedy komuś zaufa – staje się lojalną i oddaną przyjaciółką. Jako prawdziwa patriotka, dba o dom rodzinny i kocha bliskich.

Paula

To niestabilna emocjonalnie, dość nerwowa, ale przede wszystkim niezwykle wrażliwa i delikatna kobieta. Nie wdaje się w kłótnie, konfrontacje, unika napięć. Silnie przeżywa niepowodzenia sercowe, załamuje się pod krytyką, negatywnymi opiniami oraz kiedy czuje się lekceważona przez otoczenie. Kierują nią uczucia i intuicja. Niemniej w swym postępowaniu jest ostrożna i wyważona. Nie lubi przyspieszać biegu wydarzeń, raczej cierpliwie zmierza do określonych rezultatów. W życiu najbardziej liczy się dla niej miłość. Pragnie być kochaną i oddać swe serce w dobre ręce. Od partnera oczekuje wsparcia, czułości, bezpieczeństwa. Bardzo łatwo ją zranić, toteż życie z nią przypomina balansowanie na linie.

Paulina

Paulina to nerwowa choleryczka, bardzo pobudliwa. Brakuje jej konsekwencji w działaniu i łatwo traci zimną krew. Jest wyniosła, często sprawia wrażenie osoby w pretensjach. Winą za poniesione porażki obarcza innych, wobec siebie pozostaje wolna od podejrzeń, ponieważ zawyża własną wartość. Zazwyczaj jednak nie pozwala sobie na roztargnienie i popełnianie pomyłek. Często podkreśla wobec innym swoją wyższość i inteligencję. Wydaje się być dumną i pogardliwą, ale w rzeczywistości jest tylko niespokojna i niepewna przyszłości. Ma wyraźną skłonność do odnoszenia wszystkiego do siebie i jest subiektywna. Bardzo łatwo ją przez to zranić. Paulina ma dość trudny charakter, ale jest pełna życia.

Chcesz wiedzieć co oznacza Twoje imię? Napisz je w komentarzu!

Polecamy: Znaczenia kobiecych imion na literę N!

Źródło: Pinterest

Źródła tekstu: http://www.ksiegaimion.com/imiona-zenskiehttp://www.imiona.com

15 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj