Zostań królową flirtu!
Źródło: Pinterest

Poznaj sprawdzone triki, dzięki którym staniesz się prawdziwą królową flirtu!

Zostań królową flirtu!

♥ Bądź odważna. Jeśli będziesz bała się wykonać pierwszy krok i zacząć rozmowę, nic z tego nie będzie. Nie musisz od razu wyznawać chłopakowi miłości, najważniejsze to się przemóc i do niego podejść. Jesteś nieśmiała? Poćwicz na obcych ludziach! Podejdź do kogoś i zapytaj o godzinę. Najlepiej, jeśli będziesz miała na ręce zegarek. Jeśli ktoś zagada Cię o to ? możesz wyjaśnić, że pracujesz nad pewnością siebie lub odpowiedzieć, że jest zepsuty. Najważniejsze, żebyś się odważyła i pokonała strach, który siedzi wyłącznie w Twojej głowie.

♥ Ćwicz. Zapytanie o godzinę emerytki lub dziewczyny w Twoim wieku to żaden problem? W takim razie spróbuj z jakimś przystojniakiem spotkanym na przystanku. Zapytaj jak dojechać w jakieś miejsce i spróbuj jak najdłużej podtrzymać tę rozmowę. A może jedzie w tym samym kierunku? Nie obawiaj się, przecież prawdopodobnie już nigdy się nie zobaczycie. Pamiętaj, że trening czyni mistrza, więc im więcej przeżyjesz takich sytuacji, tym lepiej.

♥ Zawsze dobrze wyglądaj. Delikatny makijaż i strój, w którym wyglądasz świetnie, dodadzą Ci pewności siebie. Chłopcy lubią zadbane dziewczyny.

♥ Komplementuj chłopaka. Oni też lubią być podziwiani, dlatego śmiało możesz od czasu do czasu, powiedzieć mu coś miłego.

♥ Uśmiechaj się. Nie tylko będziesz piękniej wyglądać, ale też zachęcisz chłopaka do rozmowy z Tobą. Uśmiechając się, dasz mu do zrozumienia, że dobrze się czujesz w jego towarzystwie, więc on automatycznie będzie miał większą ochotę, żeby z Tobą rozmawiać.

♥ Patrz mu w oczy. Podczas rozmowy spójrz mu głęboko w oczy i nie odwracaj wzroku przez 3-4 sekundy. Jeśli to spojrzenie połączysz z uśmiechem, atmosfera między Wami może stać się naprawdę gorąca!

♥ Przybliż się do niego! Jeśli zmniejszysz dystans między Wami, emocje mogą sięgnąć zenitu. Bądź jednak ostrożna i nie przybliżaj się od razu, tylko rób to stopniowo. Musisz wyczuć, czy on ma na to ochotę, ponieważ nie każdy lubi, gdy przekracza się jego sferę komfortu.

♥ Dotykaj go ,,przypadkiem?. Podczas rozmowy dotknij jego ramienia, a jeśli siedzicie naprzeciwko siebie, postaraj się, aby Wasze kolana się stykały. Chłopcy bardzo reagują na dotyk, dlatego, jeśli nie będziesz nachalna, a zrobisz to dyskretnie, na pewno mu się to spodoba.

Tego NIE rób:

X Nie zaprzeczaj, gdy Cię komplementuje. Często mamy tendencję do zaprzeczania, gdy ktoś mówi o nas dobrze. Powstrzymaj się jednak od tego i po prostu podziękuj z uśmiechem.

X Nie traktuj go jak dziecko. Nawet jeśli zamierzasz się tylko droczyć, na początku znajomości odpuść sobie teksty w stylu: ,,ale jesteś słodki!”. On woli czuć się jak macho.

X Nie wzbudzaj w nim zazdrości. W czasie flirtu jesteście tylko Ty i on. Jeśli zaczniesz zerkać na innego, uśmiechać się lub rozmawiać, on może stracić Tobą zainteresowanie.

Czytaj także: Związek ze starszym chłopakiem – za i przeciw

Źródło: Pinterest

3 KOMENTARZE

 1. A co jeżeli on nie patrzy mi w oczy tylko ciągle unika spojrzeń? To znak że mu się nie podobam? Czy po prostu się wstydzi?

 2. Hejka 😉
  Mam pytania :
  1. Napiszesz post o tym jak zdrowo jesc ?
  2. Napiszesz blog jak mozna fajnie soedzic swieta z rodzina ?
  3. Jak byc taka … Fajna i lubiana i oczuwiscie ladna laska ?
  Super blog <3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here