Zostań królową flirtu!
Źródło: Pinterest

Poznaj sprawdzone triki, dzięki którym staniesz się prawdziwą królową flirtu!

Zostań królową flirtu!

Jak zostać królową flirtu?

Bądź odważna

Jeśli będziesz bała się wykonać pierwszy krok i zacząć rozmowę, nic z tego nie będzie. Nie musisz od razu wyznawać chłopakowi miłości, najważniejsze to się przemóc i do niego podejść. Jesteś nieśmiała? Poćwicz na obcych ludziach! Podejdź do kogoś i zapytaj o godzinę. Najlepiej, jeśli będziesz miała na ręce zegarek. Jeśli ktoś zagada Cię o to – możesz wyjaśnić, że pracujesz nad pewnością siebie lub odpowiedzieć, że jest zepsuty. Najważniejsze, żebyś się odważyła i pokonała strach, który siedzi wyłącznie w Twojej głowie.

Ćwicz

Zapytanie o godzinę emerytki lub dziewczyny w Twoim wieku to żaden problem? W takim razie spróbuj z jakimś przystojniakiem spotkanym na przystanku. Zapytaj jak dojechać w jakieś miejsce i spróbuj jak najdłużej podtrzymać tę rozmowę. A może jedzie w tym samym kierunku? Nie obawiaj się, przecież prawdopodobnie już nigdy się nie zobaczycie. Pamiętaj, że trening czyni mistrza, więc im więcej przeżyjesz takich sytuacji, tym lepiej.

Zawsze dobrze wyglądaj

Delikatny makijaż i strój, w którym wyglądasz świetnie, dodadzą Ci pewności siebie. Chłopcy lubią zadbane dziewczyny.

Komplementuj chłopaka

Oni też lubią być podziwiani, dlatego śmiało możesz od czasu do czasu, powiedzieć mu coś miłego.

Uśmiechaj się

Nie tylko będziesz piękniej wyglądać, ale też zachęcisz chłopaka do rozmowy z Tobą. Uśmiechając się, dasz mu do zrozumienia, że dobrze się czujesz w jego towarzystwie, więc on automatycznie będzie miał większą ochotę, żeby z Tobą rozmawiać.

Patrz mu w oczy

Podczas rozmowy spójrz mu głęboko w oczy i nie odwracaj wzroku przez 3-4 sekundy. Jeśli to spojrzenie połączysz z uśmiechem, atmosfera między Wami może stać się naprawdę gorąca!

Przybliż się do niego!

Jeśli zmniejszysz dystans między Wami, emocje mogą sięgnąć zenitu. Bądź jednak ostrożna i nie przybliżaj się od razu, tylko rób to stopniowo. Musisz wyczuć, czy on ma na to ochotę, ponieważ nie każdy lubi, gdy przekracza się jego sferę komfortu.

Dotykaj go ,,przypadkiem”

Podczas rozmowy dotknij jego ramienia, a jeśli siedzicie naprzeciwko siebie, postaraj się, aby Wasze kolana się stykały. Chłopcy bardzo reagują na dotyk, dlatego, jeśli nie będziesz nachalna, a zrobisz to dyskretnie, na pewno mu się to spodoba.

Tego lepiej NIE rób:

 • Nie zaprzeczaj, kiedy ktoś Cię komplementuje. Często mamy tendencję do zaprzeczania, gdy ktoś mówi o nas dobrze. Powstrzymaj się jednak od tego i po prostu podziękuj z uśmiechem.
 • Nie traktuj go jak dziecko. Nawet jeśli zamierzasz się tylko droczyć, na początku znajomości odpuść sobie teksty w stylu: ,,ale jesteś słodki!”. On woli czuć się jak macho.
 • Nie wzbudzaj w nim zazdrości. W czasie flirtu jesteście tylko Ty i on. Jeśli zaczniesz zerkać na innego, uśmiechać się lub rozmawiać, on może stracić Tobą zainteresowanie.

Czytaj także: Związek ze starszym chłopakiem ? za i przeciw

Źródło: Pinterest

3 KOMENTARZE

 1. A co jeżeli on nie patrzy mi w oczy tylko ciągle unika spojrzeń? To znak że mu się nie podobam? Czy po prostu się wstydzi?

 2. Hejka 😉
  Mam pytania :
  1. Napiszesz post o tym jak zdrowo jesc ?
  2. Napiszesz blog jak mozna fajnie soedzic swieta z rodzina ?
  3. Jak byc taka … Fajna i lubiana i oczuwiscie ladna laska ?
  Super blog <3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj