Poznałaś fajnego chłopaka, czujesz, że zaczynasz się coraz bardziej angażować w Waszą znajomość, ale jest jedno ale ? on jest od Ciebie młodszy. Czy warto się z nim wiązać? Sprawdź!

Różnica wieku jest mniejsza lub równa rok. Dzielące Was lata są praktycznie niewidoczne, dlatego nie powinnaś mieć żadnych obaw przed rozpoczynaniem związku z chłopakiem, który jest od Ciebie tyle młodszy. Co prawda mężczyźni dojrzewają nieco wolniej niż kobiety, te kilka miesięcy, które Was różnią nie powinny stanowić problemu. Istnieje duża szansa, że będziecie tak samo patrzeć na życie, mieć podobne cele i zainteresowania oraz problemy.

Różnica wieku jest większa niż rok.

Oczywiście jeśli się kochacie i chcecie być ze sobą, to nikogo nie powinno interesować ile lat Was dzieli, bo przecież nikt za Was życia nie przeżyje. Jeśli jednak wahasz się czy wejść w taki związek, warto, żebyś zwróciła uwagę na kilka rzeczy.

Dzielące Was lata są bardzo widoczne. W młodym wieku tak niestety jest. Im jesteście starsi, tym ta granica się zaciera, ale teraz nawet 2 lata robią różnicę. Ciężko wyobrazić sobie parę, gdzie ona jest w 3 klasie gimnazjum, a on dopiero co skończył podstawówkę i poszedł do pierwszej klasy. Podobnie sprawa wygląda jeśli chodzi o liceum, czy technikum.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

2 KOMENTARZE

  1. Ja mam chłopaka który jest młodszy ode mnie o 3 lata. Na szczęście on wygląda na starszego ode mnie. Na poczatku było trudno, zwłaszcza gdy rodzina sie dowiedziała o tym. Znajomi również dziwnie sie patrzyli. Ale wiecie co? To przecież moja sprawa z kim jestem. Na ludzi nie warto zwraca uwagę. To tylko idee społeczne które się przyjęły, że taki wlasnie powinien byc chłopak. Starszy, zbudowany itd. A to przecież chodzi o nas samych. Nie dajcie sobie wmówić tych idei 🙂 Pozdrawiam, całuski !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here