Nie masz chłopaka, ale za to masz psa? Oto 10 powodów, które przekonają Cię, że masz lepiej niż dziewczyny w związkach 🙂

Wszystkie Twoje koleżanki mają chłopaków, a Twoim jedynym kompanem jest Twój pies? Przekonamy Cię, że on to one powinny Ci zazdrościć!

10 powodów dlaczego lepiej mieć psa niż chłopaka

#1. Pies Cię nigdy nie zdradzi

Pies to najwierniejsze stworzenie na świecie, więc nie ma możliwości, żeby Cię kiedykolwiek zdradził lub porzucił. W przypadku chłopców to już nie jest takie oczywiste. Wystarczy, że on ma naturę babiarza, a na horyzoncie pojawi się jakaś ładna dziewczyna i może to się skończyć różnie. Pies by Ci tego nie zrobił!

#2. Pies zawsze cieszy się na Twój widok

Merda ogonem, skacze z radości, a może nawet szczeka. Czy chłopak kiedykolwiek cieszyłby się na Twój widok choć w połowie tak mocno, jak Twój czworonożny przyjaciel?

#3. Pies nigdy nie doprowadzi Cię do łez

W ,,związku” człowiek-pies nie ma miejsca na kłótnie, nie ma więc też miejsca na przykre słowa. Pies nigdy nie sprawi, że po Twoich policzkach pociekną łzy. On co najwyżej może zlizać Ci je z twarzy, jeśli mu na to pozwolisz 🙂

#4. Pies nie wybrzydza przy jedzeniu

I nigdy nie powie Ci, że zupa była za słona.

#5. Pies nie kłóci się z Tobą

Kłótnie z chłopakiem to rzecz normalna i zdarzają się one w 99% związków. Czy wyobrażasz sobie kłótnię z psem? No właśnie. Z psem jest po prostu zawsze miło, chyba że trzeba po nim posprzątać.

#6. Pies nie woli swoich ,,kumpli” od Ciebie

Twój pies ma pewnie swoich psich kumpli, z którymi lubi się bawić na spacerach, ale z pewnością nigdy by nie wybrał ich zamiast Ciebie.

#7. Pies zawsze się do Ciebie przytuli

Jeśli tylko mu na to pozwolisz, to (praktycznie) zawsze chętnie przyjdzie się do Ciebie łasić. Z chłopakiem takiej pewności już nie masz – jak będzie miał zły humor to nie licz na czułości.

#8. Pies jest posłuszny

Oczywiście, jeśli go wyszkolisz, ale chłopaka znacznie trudniej jest ,,wyszkolić”, nieprawdaż?

#9. Pies kocha Cię jak nikogo innego

Dla psa zawsze będziesz najważniejsza i nigdy nie będzie kochał nikogo bardziej niż Ciebie.

#10. Nie powie Ci, że mogłabyś schudnąć

Zapomnij o przykrych uwagach i dogryzaniu. Pies akceptuje Cię taką, jaka jesteś i nie ma najmniejszych szans na to, że powie Ci coś niemiłego.

Uwaga! Wpis należy traktować z przymrużeniem oka! 🙂

Czytaj także: Zalety bycia singielką

zalety bycia singielką

Źródło zdjęć: http://favim.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj