Źródło: Pinterest

Nie jesteś pewna, czy chłopak, na którym Ci zależy czuje do Ciebie to samo? W tym wpisie znajdziesz 10 sygnałów, które to potwierdzają.

Chciałabyś mieć 100-procentową pewność, że jemu na Tobie zależy? W tym wpisie znajdziesz aż 10 dowodów na to, że tak jest. Sprawdź, czy zaobserwowałaś u niego któreś z poniższych zachowań.

10 sygnałów, że jemu na Tobie zależy

#1. Często się do Ciebie odzywa

Jeżeli chłopak pisze do Ciebie jako pierwszy i robi to dość często, to bez wątpienia świadczy o tym, że mu na Tobie zależy. Gdybyś była mu obojętna, to nie traciłby czasu na wysyłanie wiadomości, tym bardziej, że większość chłopaków nie przepada za pisaniem.

#2. Troszczy się o Ciebie

Chłopak, któremu na Tobie zależy, będzie okazywać Ci swoją troskę na wiele sposobów. Odprowadzi do domu, żebyś była bezpieczna, odda swoją bluzę, kiedy będzie Ci zimno lub poczęstuje kanapką, gdy zgłodniejesz.

#3. Pamięta o Twoich urodzinach

Chłopcy zazwyczaj mają słabą pamięć do dat. Zapominają o rocznicach, ważnych świętach i naszych urodzinach. Jeżeli jednak on składa Ci życzenia na wszelkie możliwe okazje, to nie ma wątpliwości co do tego, że mu na Tobie zależy.

#4. Zawsze jest skłonny Ci pomóc

On jeszcze nigdy nie odmówił Ci pomocy i wiesz, że możesz liczyć na jego wsparcie w każdej sytuacji? W takim razie nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że jesteś dla niego ważna.

#5. Informuje Cię, gdzie jest, żebyś się nie martwiła

Kiedy zdarza mu się wychodzić z kolegami, zawsze daje Ci znać, że wszystko z nim w porządku, żebyś nie musiała się martwić? Jeżeli on liczy się z Twoimi uczuciami i myśli nawet o tym, że brak odzewu może Cię niepokoić, to znak, że mu na Tobie zależy.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#6. Dba o dobre relacje z Twoimi bliskimi

Jeżeli chłopak chce mieć jak najlepsze relacje z Twoją rodziną oraz przyjaciółmi, to bez wątpienia świadczy o tym, że wiele dla niego znaczysz. Z pewnością gdybyś była dla niego jedynie koleżanką, to nie starałby się tak mocno.

#7. Interesuje się Twoimi sprawami

Chłopak, któremu na Tobie zależy, będzie interesował się Twoim życiem codziennym. Kiedy będziesz mu opowiadać, co u Ciebie słychać, on będzie słuchał z zainteresowaniem. Jeśli on mocno angażuje się w Twoje życie, to bardzo dobry znak.

#8. Robi Ci niespodzianki

Robienie niespodzianek jest niezwykle urocze. Jeśli on często Cię zaskakuje i robi wszystko, aby wywołać uśmiech na Twojej twarzy, to powód może być tylko jeden. Bez wątpienia on robi to dlatego, że mu na Tobie zależy.

#9. Jesteś dla niego ważniejsza niż koledzy

Wiele dziewczyn mierzy się z takim problemem, że ich partnerzy bardzo często spotykają się kolegami. Czasami można mieć wrażenie, że znajomi są stawiani na pierwszym miejscu. Jeżeli więc w Waszym przypadku jest zupełnie odwrotnie i to Ty jesteś dla niego priorytetem, to możesz spać spokojnie.

#10. Mówi o Waszej wspólnej przyszłości

Snucie planów na temat Waszej przyszłości świadczy o tym, że chłopak ma co do Ciebie poważne zamiary. Skoro tak jest, to nie powinnaś mieć wątpliwości co do tego, że jemu na Tobie zależy.

Czytaj także: Jak zwrócić uwagę chłopaka, który Ci się podoba?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj