Książka pt.: ,,Will"

Przedstawiamy książkę autorstwa Willa Smitha oraz Marka Mansona, pt. ,,Will”. Poznajcie najgorętszy tytuł tego roku w USA, który w Polsce miał premierę 24.11!

Will Smith to jedna z najbardziej wyrazistych i najlepiej rozpoznawalnych postaci współczesnej branży rozrywkowej. W książce ,,Will” opisuje szczerze swoje życie i dzieli się z czytelnikami swoimi doświadczeniami.

Książka pt.: ,,Will”

Autor dzieli się z nami swoim odkryciem, że pielęgnowanie międzyludzkich więzi jest równie ważne, co satysfakcja z zawodowych sukcesów i poczucie wewnętrznego szczęścia. W książce możemy również poznać ze wszystkimi szczegółami przebieg niesamowitej kariery Smitha, jaką zrobił w branży muzycznej oraz filmowej.

Książka pt.: ,,Will” ukazała się w Polsce 24 listopada, zaledwie kilka dni po światowej premierze!

,,Will” to pasjonująca opowieść o metamorfozie Smitha z dziecka dorastającego w zachodniej Filadelfii w czołową gwiazdę rapu swoich czasów. To również opis drogi, jaką musiał przejść, aby stać się jednym z najpopularniejszych aktorów w historii Hollywood. To jednak nie wszystko!

Will Smith miał wszelkie powody, aby uważać, że osiągnął w życiu sukces. Zrobił oszałamiającą karierę, dochodząc na sam szczyt świata rozrywki. Wprowadził tam także całą swoją rodzinę, a jednak nie dało im to szczęścia. Jego bliscy czuli się jak gwiazdy w cyrku Willa, odgrywając przypisane im role, choć wcale nie prosili. To uświadomiło Willowi, że musi się jeszcze wiele nauczyć.

Autobiografia Willa Smitha, napisana z pomocą Marka Mansona, to owoc procesu poznawania samego siebie i odkrywania możliwości własnej woli. Manson jest autorem sprzedanego w milionach egzemplarzy bestsellera ,,The Subtle Art Of Not Giving a F*ck„.

,,Will” to historia człowieka, któremu udało się zapanować nad swoimi emocjami. Napisana jest w taki sposób, aby pomóc czytelnikowi okiełznać jego własne uczucia. Niewielu z nas będzie miało okazję doświadczyć ogromnej presji, towarzyszącej publicznym występom na największych scenach świata. Wszyscy jednak możemy sobie wyobrazić, jak to, co nas napędza, w pewnym momencie może okazać się zbędnym balastem czy przeszkodą. Połączenie uniwersalnej mądrości oraz fascynującego życiorysu Willa Smitha sprawia, że ,,Will” to książka wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju – tak jak jej autor i główny bohater.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj