triki które zrobią z Ciebie prawdziwą flirciarę!
Źródło: Pexels

Chciałabyś poczuć się pewniej w kontaktach z chłopakami? W tym wpisie znajdziesz 10 trików, które sprawią, że flirtowanie stanie się Twoją pasją!

Nie czujesz się pewnie podczas flirtowania z chłopakiem? W tym wpisie podpowiadamy, jak możesz to zmienić!

10 trików, które zrobią z Ciebie prawdziwą flirciarę!

#1. Bądź pewna siebie

Uwierz, że większość chłopaków uwielbia pewne siebie dziewczyny. Nie chowaj się w kącie, tylko krocz przed siebie z dumnie uniesioną głową i wypiętą piersią. Każdego dnia mów sobie coś miłego, a wkrótce zauważysz, że Twoja samoocena wzrosła.

#2. Okaż zainteresowanie swojemu rozmówcy

Większość chłopców uwielbia mówić o sobie. Podczas rozmowy ze swoją sympatią, zadawaj pytania na temat jego życia codziennego oraz pasji i pokaż, że naprawdę jesteś tym zainteresowana. On z pewnością to doceni.

#3. Skup jego uwagę na Twoich ustach

Miej zawsze pod ręką błyszczyk lub pamiętaj, aby podczas rozmowy z chłopakiem co jakiś czas oblizać (albo delikatnie przygryźć!) wargi. Dzięki temu on nie będzie mógł oderwać oczu od Twoich ust i będzie myślał tylko o tym, aby Cię pocałować…

#4. Pamiętaj o uśmiechu!

Uśmiech ma niesamowitą moc! Kiedy tylko ujrzysz na horyzoncie chłopaka, od razu uśmiechnij się do niego. Możesz również pomachać lub puścić mu oczko. Boisz się, jego reakcji? Zawsze możesz udać, że go z kimś pomyliłaś, ale z pewnością zapadniesz mu w pamięci!

#5. Spójrz mu prosto w oczy

Podczas rozmowy nie uciekaj wzrokiem, tylko patrz mu prosto w oczy! Rób tak również wtedy, gdy nie rozmawiacie ze sobą. Daj się złapać na gapieniu się na niego, a myśl o tym, co Ci chodzi po głowie, nie da mu spokoju.

#6. Ubierz coś, w czym czujesz się atrakcyjnie

Nie od dziś wiadomo, że nasz strój ma ogromny wpływ na naszą pewność siebie. To może być bardzo pomocne podczas flirtowania. Wystarczy, że ubierzesz coś, w czym czujesz się pięknie, a od razu zaważysz, że łatwiej rozmawia Ci się z płcią przeciwną.

#7. Wzbudź w nim zazdrość

Podczas rozmowy z innym chłopakiem postaraj się złapać JEGO wzrok. Możesz się również uśmiechnąć. Gwarantujemy, że kiedy przez moment będziesz go ignorować i skupisz się na innym, on wpadnie w szał i zrobi wszystko, abyś znowu zajęła się tylko nim!

#8. Udaj przy nim niezdarę

Większość chłopców uważa, że to urocze. Możesz przy nim coś upuścić lub ,,przypadkowo” na niego wpaść. Zaśmiej się wtedy i powiedz coś w stylu: ,,Przepraszam, robię się straszną niezdarą w towarzystwie uroczych ludzi?. Po takim tekście ON z pewnością będzie zainteresowany dalszą rozmową z Tobą.

Czytaj także: 15 tekstów na rozpoczęcie konwersacji z chłopakiem

triki które zrobią z Ciebie prawdziwą flirciarę!
Źródło: Pexels

Źródło tekstu: https://www.seventeen.com/love/dating-advice/advice/a7604/best-flirting-tips/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj