Jak poderwać chłopaka będąc nieśmiałą
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/775815473294550121

Zastanawiasz się, w jaki sposób uwieść wymarzonego chłopaka? W tym wpisie znajdziesz 15 najlepszych tekstów na podryw, które Ci w tym pomogą!

Dawniej to chłopcy wykonywali pierwszy krok, a dziewczyny mogły jedynie czekać, kiedy to nastąpi. Te czasy jednak dawno minęły. Teraz mamy równouprawnienie i my też możemy wziąć sprawy w swoje ręce! Nie ma jednego, uniwersalnego sposobu na podryw, ale niektóre teksty mogą nam w tym pomóc. Poniżej znajdziesz 15 przykładowych, które możesz wykorzystać!

15 najlepszych tekstów na podryw chłopaka!

To, jaki tekst na podryw chłopaka sprawdzi się najlepiej, zależy w dużej mierze od miejsca, w którym się znajdujcie. Warto wykorzystać te okoliczności na swoją korzyść.

Teksty na podryw chłopaka w szkole

#1. ,,Cześć, jestem tu nowa. Może znalazłbyś chwilę, żeby mnie oprowadzić?”

Większość chłopców jest wniebowzięta, kiedy mogą się wykazać. Oczywiście pamiętaj o tym, aby podkreślić, jaki świetny jest z niego przewodnik.

#2. ,,Wiesz może, gdzie znajdę…?”

Zapytaj go o drogę do jakiejś klasy albo stołówki. Możesz również z uśmiechem na ustach poprosić, aby Cię tam zaprowadził. W czasie drogi zadaj mu kilka pytań – przede wszystkim jak ma na imię i z której jest klasy.

#3. ,,Hej, jesteś może z 2 klasy? Szukam kogoś, kto opowie mi coś o nauczycielach”.

Jeżeli wiesz, że chłopak jest od Ciebie starszy, możesz spróbować zaczepić go pod pretekstem wyciągnięcia informacji na temat nauczycieli. Zawsze warto wiedzieć, kto przepytuje co lekcję, a u kogo można nieco odpuścić 🙂

#4. ,,Masz może notatki z…?”

Co prawda zazwyczaj chłopcy nie zawracają sobie głowy notatkami aż do momentu sprawdzianu, ale zapytać nie zaszkodzi. Może akurat będziesz miała szczęście? Nawet, jeśli on nie notuje nic na zajęciach, może wie, kto byłby skłonny podzielić się swoimi zapiskami.

Teksty na podryw chłopaka w księgarni (lub bibliotece)

#5. ,,Hej, widzę, że czytasz… Polecasz tę książkę?”

W tym wypadku nie ma znaczenia, co on czyta. Możesz udać, że ten tytuł Cię interesuje, ale tak naprawdę to chłopak będzie mówił, a Ty po prostu będziesz słuchać.

#6. ,,O, widzę, że czytasz… Znasz pozostałe książki tego autora?”

Aby użyć tego tekstu na podryw chłopaka, musisz orientować się nieco w twórczości autora książki, którą on czyta. W przeciwnym razie może wyjść nieco niezręcznie.

#7. ,,Zauważyłam, że czytamy tę samą książkę. Co o niej myślisz?”

Jeżeli dopisze Ci szczęście, może się okazać, że chłopak ma taki sam gust, co Ty. Nawet, jeśli w tym momencie czytasz coś innego, możesz zacząć temat danej książki. To będzie świetna okazja do ciekawej dyskusji na temat danego dzieła.

#8. ,,Hej, chcę kupić bratu książkę. Możesz mi coś polecić?”

Tak naprawdę wcale nie musisz mieć brata 🙂

Teksty na podryw chłopaka nad jeziorem

#9. ,,Hej, byłbyś tak miły i posmarował mi plecy?”

Ten tekst sprawdzi się pod warunkiem, że jesteś nad jeziorem sama lub Twoi współtowarzysze akurat gdzieś poszli. Z drugiej strony, jeśli jesteś odważna, możesz tak czy inaczej użyć tego tekstu.

#10. ,,Masz ochotę zagrać w siatkówkę?”

Możecie zagrać w 2 albo w więcej osób (wtedy będzie Ci znacznie raźniej).

#11. ,,Mógłbyś pożyczyć mi trochę olejku? Mój się niestety skończył”

Być może chłopak nie tylko pożyczy Ci kosmetyk, ale sam zaproponuje jego rozsmarowanie na Twoich plecach? 🙂

#12. ,,Hej, mogę pożyczyć na trochę Twój dmuchany materac?”

Jeżeli widzisz, że chłopak ma dmuchany materac albo koło, zapytaj czy by Ci tego na chwilę nie pożyczył. Obiecaj, że oddasz za chwilę w nienaruszonym stanie. A może obok niego leży piłka? Możliwe, że nie tylko zgodzi się ją pożyczyć, ale będzie również chętny, aby z Tobą zagrać.

Teksty na podryw chłopaka w sklepie

#13. ,,Hej, mógłbyś podać mi coś z górnej półki?”

Niewielki wzrost może być pomocny podczas podrywu 🙂

#14. ,,Nie mogę się zdecydować pomiędzy…, a … Pomożesz mi podjąć decyzję?”

W sklepie z ubraniami możesz poprosić chłopaka o pomoc w wybraniu jakiegoś ciucha.

#15. ,,Często kupujesz…? Zastanawiam się, czy tego nie spróbować”.

Ten tekst możesz wykorzystać nawet w sklepie spożywczym.

Podczas stosowania tekstów na podryw chłopaka staraj się nie skupiać na tym, jak bardzo on Ci się podoba. To może zwiększyć Twoją tremę. Nie zastanawiaj się również, czy przypadkiem się nie ośmieszysz. Z pewnością, gdyby on Ci się nie podobał, nie miałabyś takich rozterek. Po prostu spróbuj zachowywać się tak, jakby to był zwykły chłopak. Dzięki temu rozmowa wyjdzie naturalnie.

Jakie jeszcze teksty na podryw chłopaka powinny znaleźć się na naszej liście? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Porady dla nieśmiałych przed pierwszą randką!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj