Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz 4 rzeczy, na które powinnaś zwrócić uwagę w czasie pierwszej randki z chłopakiem.

Zastanawiasz się, na co chłopcy zwracają największą uwagę na pierwszym spotkaniu? Poniżej znajdziesz 4 najważniejsze rzeczy, które mają dla nich ogromne znaczenie.

4 rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę, podczas pierwszego spotkania

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, bo to najczęściej na jego podstawie oceniamy drugą osobę. Bywa, że ciężko jest zmienić czyjąś opinię na nasz temat, jeżeli podczas pierwszego spotkania źle się zaprezentowaliśmy. To samo dotyczy pierwszej randki. Poniżej przedstawiamy 4 rzeczy, na które powinnaś zwrócić uwagę przy pierwszym spotkaniu, jeżeli chcesz zrobić na chłopaku dobre wrażenie.

#1. Schludny wygląd

Nie ma się co oszukiwać – każdy z nas zwraca uwagę na wygląd drugiej osoby. Co prawda na naszą urodę mamy niewielki wygląd, ale cała ?otoczka” jest w tym wypadku bardzo ważna. Umyte włosy i zadbane paznokcie, delikatny makijaż, maskujący niedoskonałości i – co najważniejsze – czyste ubrania oraz buty, to najważniejsze zasady, którymi powinnaś kierować się podczas przygotowywania się na spotkanie z chłopakiem. Oczywiście ta zasada działa w dwie strony i on również powinien zadbać o swój wygląd zewnętrzny.

#2. Odpowiednio dobrany strój

W poprzednim podpunkcie wspominałyśmy o tym, że nasze ubrania oraz buty powinny być czyste. To bardzo ważna, choć nie jedyna zasada. Oprócz czystości ważne jest również to, aby ciuchy były wyprasowane. Należy także zwrócić uwagę na to, aby nasz strój nie był wyzywający, bo możemy przez niego być źle postrzegane. Zawsze powinnaś zakładać to, w czym dobrze się czujesz, jednak zawsze warto wziąć pod uwagę to, jak Ty oceniłabyś kogoś, gdyby ubrał Twoje ciuchy.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu
Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#3. Mowa ciała

Nie zawsze zwracamy uwagę na naszą mowę ciała, a to duży błąd! Gesty, które wykonujemy mogą pokazać, czy jesteśmy zestresowane czy rozluźnione. Podczas pierwszego spotkania staraj się unikać krzyżowania rąk na piersiach, spuszczania i uciekania wzrokiem, obgryzania paznokci czy stukania palcami (np. w blat), ponieważ wszystkie te gesty mogą zostać odebrane jako brak zainteresowania drugą osobą.

#4. Poczucie humoru

Chłopcy lubią uśmiechnięte dziewczyny, które mają poczucie humoru. To zresztą działa w dwie strony, bo przecież i my wolimy wesołych chłopaków, od tych, którzy siedzą bez słowa, z ponurą miną. Pamiętaj, żeby śmiać się jego żartów, ale miej w tym wszystkim umiar. Nie ma sensu udawać, że coś Cię śmieszy, w sytuacji gdy jest zupełnie na odwrót. Wymuszony śmiech brzmi bardzo sztucznie i chłopak z pewnością wyczuje, że coś jest nie tak.

Czytaj także: 5 sposobów, dzięki którym rozkochasz w sobie chłopaka

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj