Źródło: Pinterest

Sprawdź, jaki błędy popełniane przez dziewczyny, odstraszają chłopców. Takich zachowań lepiej unikaj!

Nie masz powodzenia u płci przeciwnej? Sprawdź, czy nie popełniasz któregoś z poniższych błędów, które odstraszają większość chłopców!

5 błędów, które odstraszają chłopców

#1. Brak poczucia humoru

Dziewczyny, które nie mają poczucia humoru i rzadko się śmieją, najczęściej nie narzekają na zbyt duże powodzenie. Chłopcy zdecydowanie bardziej wolą uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do świata dziewczyny. Z nimi po prostu jest weselej.

#2. Brak inicjatywy

Brak wyjścia z inicjatywą to jedno, ale negowanie wszystkich propozycji chłopaka również nie jest mile widziane. Chociaż niektóre dziewczyny wychodzą z założenia, że to facet powinien się starać, wyjście czasem z inicjatywą to dobry pomysł.

#3. Ciągłe obrażanie się

Pisałyśmy już o tym wiele razy, ale nie zaszkodzi powtórzyć. Chłopcy naprawdę nie lubią, kiedy dziewczyny obrażają się i nawet nie chcą podać przyczyny. Oni nie są zbyt spostrzegawczy, więc najprawdopodobniej nie domyślą się, co miałaś na myśli.

#4. Brak zainteresowań

Dziewczyna, która nie posada żadnych pasji, jest po prostu… nieciekawa. Jeżeli niczym się nie interesujesz, to szybko może się okazać, że rozmowa z Tobą jest nudna.

#5. Nadmierne skupianie się na wyglądzie

Wygląd zewnętrzny jest ważny, to prawda, jednak jeśli skupiasz się tylko na nim, to możesz tym zniechęcać chłopców. Zbyt duża ilość makijażu nie tylko nie wygląda dobrze, ale też całkowicie odmienia wygląd, co wcale nie jest dobre. Skup się również na swoim wnętrzu – niech ono również będzie piękne!

Czytaj także: Jak zacząć rozmowę z chłopakiem?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj