Poznaj 5 największych kompleksów, jakie mają chłopcy!

Być może ciężko Ci będzie w to uwierzyć, ale nie tylko dziewczyny mają do siebie różne zastrzeżenia. Chłopcy również miewają kompleksy i to dość często! Oczywiście mało który się do nich przyzna, ale nam udało się co nieco od nich wyciągnąć. Oto 5 największych kompleksów, które najczęściej ma płeć przeciwna. Jesteście ciekawe? Czytajcie dalej!

5 największych kompleksów chłopców

Ich ,,sprzęt”. To było do przewidzenia. Za krótki, zbyt cienki, krzywy. Panom naprawdę ciężko jest dogodzić. My, dziewczyny, zazwyczaj nie zwracamy uwagi na takie szczegóły, ale ta kwestia może być naprawdę bolesna dla chłopców. Lepiej więc nie poruszać tego tematu i nie komentować tej części ciała, chyba że na wyraźną prośbę. A nawet wtedy, jedyna słuszna odpowiedź brzmi: jest idealny / duży!

Zbyt małe mięśnie. Oj, tak. Nie wszyscy chłopcy przejmują się swoim wyglądem, ale ci którzy ćwiczą, zazwyczaj martwią się o wielkość swojego bicepsa. Lepiej patrz z zachwytem i głośno go podziwiaj, jeśli nie chcesz sprawić swojemu ukochanemu przykrości 🙂

Wzrost. W naszym społeczeństwie przyjęło się, że chłopak musi być wyższy od dziewczyny. Oczywiście od każdej reguły zdarzają się wyjątki, ale większość panów lubi patrzeć na swoje kobiety z góry, nawet wtedy gdy mają one na nogach buty na obcasie. Często ci, którzy nie są zadowoleni ze swojego wzrostu, stawiają włosy do góry, by optycznie dodać sobie kilku centymetrów.

Brak smykałki do majsterkowania. Nie wszyscy lubią i potrafią naprawić gniazdko lub bez problemu złożyć szafkę z Ikei. To jednak może być przyczyną kompleksów u chłopców, szczególnie jeśli ich dziewczyny odczekują od nich takich umiejętności i chętnie przypominają, że inni faceci nie mają z tymi rzeczami najmniejszego problemu. Bądźmy wyrozumiałe dla panów, szczególnie jeśli oni nie komentują naszych kulinarnych wpadek 🙂

Niższe wykształcenie. Oczywiście chodzi o sytuację, gdy dziewczyna ma wyższe wykształcenie (lub zarabia więcej pieniędzy). To może być powodem wielu konfliktów i niezadowolenia ze strony chłopaka. W stwierdzeniu, że mężczyźni wolą spotykać się z głupszymi od siebie kobietami, jest ziarnko prawdy. Oczywiście to nie dotyczy wszystkich panów, ale mało który zdecydowałby się zostać w domu na tacierzyńskim, podczas gdy żona poszłaby do pracy.

Czytaj także: O czym nie mówią chłopcy?

5 największych kompleksów chłopców

Źródło zdjęć: Pexels

1 KOMENTARZ

  1. Moim największym kompleksem był trądzik. Można nie mieć mięśni kulturysty a mieć poczucie humoru. Dokształcać można się przez całe życie. Ale trądzik pozbawia cię życia towarzyskiego i jakiegokolwiek powodzenia u kobiet. Trzeba koniecznie używać odpowiednich kosmetyków do mycia i dodatkowo zainwestować w żel, żeby mówić o powrocie do żywych. Bez pryszczy świat się zmienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj