Źródło: Pinterest

Poznałeś fajną dziewczynę, ale masz wątpliwości czy będzie dobrą kandydatką na drugą połówkę? W tym wpisie pokażemy Ci 5 oznak, które świadczą o tym, że dziewczyna nie jest gotowa na związek.

Do każdego przychodzi odpowiedni moment na poważne związki, bo do nich po prostu trzeba dojrzeć. Poniżej przedstawimy Ci oznaki, które które świadczą o tym, że dziewczyna nie jest wystarczająco dojrzała lub gotowa na związek. W tych wypadkach lepiej sobie odpuścić, bo szczęśliwy związek może przerodzić się w męczącą relację.

5 oznak, że ona nie nadaje się do związku

1. Wszystko chce na już

Znacie się dopiero kilka godzin, a ona już obdarowuje Cię pocałunkami lub wskakuje Ci do łóżka? Nie daj się zwieść, może jej wcale nie chodzi o miłość, tylko brakuje jej bliskości. Zazwyczaj prawdziwe uczucie musi dojrzeć i rozwinąć się w człowieku, zanim zacznie się jakieś kroki, a poza tym relację powinno rozwijać się stopniowo, małymi krokami. Jeśli od razu zaczniecie od wszystkiego, to co zostanie Wam na później? Ponadto zanim zacznie się związek, powinno się lepiej poznać drugą osobę i trochę z nią przeżyć. Jeśli więc dziewczyna chce związek na już, to albo nie traktuje tego na poważnie, albo zależy jej tylko na przelotnym romansie. Bardzo często takie zachowanie może pokazać, że dziewczyna nie dojrzała do związku.

2. Spotyka się z wieloma chłopakami

Mówi, że jej na Tobie zależy, a tymczasem widzisz jak świetnie bawi się z coraz to innym kumplem? Nie chodzi o to, że nie może w ogóle spotykać się ze znajomymi, ale jeśli naprawdę jej zależy, to powinna określić, kto jest dla niej najważniejszy i chociaż trochę zrezygnować ze spotkań z innymi, na rzecz Ciebie. Jeśli jednak dziewczyna ma takie samo podejście do wielu chłopaków, to może znaczyć, że jest niezdecydowana albo lubi bawić się chłopakami. Bycie w związku z taką osobą może skutkować brakiem zaufania czy zdradą. Jeśli nie chcesz więc mieć złamanego serca, musisz naprawdę się zastanowić.

3. Ciągle się kłoci o coś lub jest zbyt zazdrosna

Ciągle jej coś nie pasuje, jest kapryśna, robi Ci wyrzuty (nawet jeśli jeszcze nie jesteście razem), nie pozwala pisać z innymi dziewczynami, itp. Jest to dość dziecinne zachowanie i z pewnością trudno się żyje z taką osobą w związku. Nie wie co to zaufanie i wyrozumiałość, a to przecież podstawy udanego związku.

4. Wymaga od Ciebie wielkich starań, a sama się nie angażuje w waszą relację

Jeśli ona chce, żebyś kupował jej mnóstwo prezentów, non stop prawił komplementy czy był na każde jej wezwanie, a sama w ogóle Cię nie wspiera, to prawdopodobnie nie jest to osoba gotowa na związek. Bycie razem to mnóstwo wyrzeczeń oraz starań z obu stron, nie można być egoistą i wszystko robić tylko z zyskiem dla siebie. Chodzi o to, by dawać coś też drugiej osobie, tak aby ona też była szczęśliwa. W związku z dziewczyną, która nic z siebie nie potrafi dać, nie będziesz w pełni zadowolony, a taka relacja może Cię szybko zmęczyć.

5. Często nie ma dla Ciebie czasu

Każdemu się zdarza, że ma dużo nauki i obowiązków, ale jeśli dziewczyna non stop odmawia spotkania z Tobą z powodu innych zajęć czy planów, to niestety nie ma to sensu. W związku czasami trzeba umieć zrezygnować z czegoś, na rzecz drugiej osoby. Wiadomo, że zarówno rodzina, jak i szkoła są bardzo ważne, ale od czasu do czasu można odmówić sobie, np. gier czy spotkania ze znajomymi. Jeśli dziewczyna nie potrafi sobie odmówić pewnych rzeczy to niestety, Wasz związek nie będzie zbyt udany.

Jeśli zauważasz takie zachowania u pewnej dziewczyny, możesz zwrócić jej uwagę, gdyż nie zawsze zdajemy sobie sprawę ze swojego postępowania, jednak pamiętaj, że nie od razu każdy się zmieni. Pewnym osobom brakuje dojrzałości i gotowości na związek, potrzebują po prostu więcej czasu. Na każdego przyjdzie właściwy moment, dla każdego może być to inny, a więc nic na siłę.

Czytaj także: Jak żyć w zgodzie z dziewczyną?

Źródło: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. Dziękuję przez ten artykuł zakończyłem swoje małżeństwo , bo moja żona rozmawiała przez długi czas z recepcjonistą. Teraz wszystko jest lepiej chwała wielkiemu pudelkowi

  2. Dziękuję przez ten artykuł zakończyłem swoje małżeństwo , bo moja żona rozmawiała przez długi czas z recepcjonistą. Teraz wszystko jest lepiej chwała pudelkowi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj