Źródło: Pinterest

Nie możesz wymazać z pamięci byłego chłopaka? W tym wpisie znajdziesz 6 powodów, dlaczego nie powinnaś zaglądać na jego profil.

Rozstania bywają trudne i często potrzeba dużo czasu, aby dojść potem do siebie. Niektóre dziewczyny odcinają się totalnie od byłego chłopaka, ale są również i takie, które śledzą jego każdy krok, choćby poprzez zaglądanie na portale społecznościowe. W tym wpisie podpowiadamy, dlaczego nie powinnaś tego robić.

5 powodów, dla których nie powinnaś zaglądać na profil swojego byłego

#1. To niczego nie zmieni

Bez względu na to, z jakiego powodu się rozstaliście, to już się stało. Zaglądanie na profil byłego i śledzenie każdego jego kroku, niczego już nie zmieni, a jest jedynie stratą czasu.

#2. Możesz się rozczarować

Wiele dziewczyn wchodzi na profil byłego chłopaka po to, aby przekonać się, że on także nadal cierpi. Niestety może się okazać, że w tym przypadku jest zupełnie na odwrót.

#3. Będziesz rozdrapywać na nowo rany

Żałoba po rozpadzie związku może trwać dłużej lub krócej, jednak zaglądanie na profil byłego z pewnością nie pomoże Ci pogodzić się z Waszym rozstaniem.

#4. Możesz trafić na jego zdjęcia z nową miłością

Jeżeli kusi Cię podglądanie byłego chłopaka, to prawdopodobnie nie udało Ci się znaleźć nowej miłości. Może się jednak okazać, że Twój były zdążył się już zakochać. Kiedy to odkryjesz, poczujesz się tylko gorzej.

#5. To znak, że sobie nie radzisz

Szczęśliwi ludzie nie interesują się życiem swoich ex, chyba że rozstanie odbyło się w przyjaznej atmosferze i byli partnerzy nadal utrzymują ze sobą kontakt. Jeżeli nie rozmawiacie ze sobą, a Ty wciąż zaglądasz na jego profile, to znaczy, że nie radzisz sobie z sytuacją.

Czytaj także: Dlaczego chłopcy są niewierni? Oto 5 powodów!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj