Chciałabyś, aby Wasz związek był jeszcze lepszy? Oto 5 trików, dzięki którym polepszysz Waszą relację!

Miłość niestety nie jest dana raz na zawsze, dlatego aby związek był udany, trzeba o niego cały czas walczyć. Naprawa związku to tak naprawdę próba ponownego zbliżenia Was do siebie i podkręcenia temperatury między Wami. W żadnym wypadku nie zaczynaj stosować tych rad, gdy między Wami będzie się coś psuć! Zacznij wprowadzać je w życie od razu 🙂

5 trików, które poprawią Wasz związek

#1. Miłe słówko każdego dnia

Jeśli jesteście ze sobą już długo, prawdopodobnie rzadziej mówicie sobie komplementy. W końcu ile można powtarzać w kółko to samo i druga strona już to wszystko chyba wie, prawda? To nie do końca prawda. Zawsze przecież miło jest usłyszeć jakąś pochwałę pod swoim adresem. Poza tym… bądź kreatywna! Nie powtarzaj mu codziennie, że ma fajną klatę. Pochwal go czasem za coś innego niż wygląd, a z pewnością będzie mu miło. Miłe słówko to też ,,kocham Cię” powiedziane bez powodu.

#2. Rozmawiaj o złych rzeczach

Jeśli coś nie gra, wyjaśniaj to od razu. Problemy zamiatane pod dywan, same się nie rozwiążą, dlatego im szybciej o nich powiesz, tym lepiej. Razem z pewnością znajdziecie dobre wyjście z każdej sytuacji.

#3. Schowaj dumę do kieszeni

Ile razy zdarzyły Wam się kłótnie, podczas których czekałaś aż on wyciągnie pierwszy rękę na zgodę? A ile z tych sprzeczek sprowokowałaś sama? Czasem warto odpuścić dla Waszego wspólnego dobra. Przecież gracie w jednej drużynie, a nie przeciwko sobie. Spróbuj choć raz na jakiś czas po prostu się pogodzić. Wyciągnij rękę, podejdź i się przytul lub po prostu powiedz ?przepraszam?. Łatwiej się dogadacie, gdy będziecie do siebie przyjaźnie nastawieni.

#4. Zrób coś miłego

Każdego dnia spełnij dobry uczynek i spraw radość swojemu ukochanemu. Zaparz mu herbatę bez pytania lub sprzątnij po nim brudny talerz. A może chwila masażu pleców lub drapania po głowie? Niech chociaż przez kilka minut poczuje się rozpieszczony, a z pewnością chętnie odwdzięczy się tym samym. Dziewczyna dbająca o swojego chłopaka to prawdziwy skarb i on z pewnością zdaje sobie z tego sprawę.

#5. Naprawę związku zacznij od siebie

Z pewnością widzisz sporo wad u swojego ukochanego (a jeśli jeszcze nie widzisz, to z czasem je zobaczysz). Zanim jednak zaczniesz go ,,wychowywać” spójrz na siebie. Czy sama jesteś ideałem? A może jest coś, co go w Tobie denerwuje? Może warto postarać się zmienić? Jeśli oboje macie jakieś wady, to zróbcie sobie wyzwanie – oboje pracujecie nad poprawą dla wspólnego dobra. To chyba uczciwy układ, prawda?

Pamiętaj, że dbać o związek trzeba codziennie, a nie tylko od święta. Te kilka trików na pewno nie zaszkodzi, a może tylko pomóc, dlatego warto je wypróbować.

udany związek

Źródło zdjęć: Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj