Źródło: Pinterest

Poznaj kilka podstawowych zasad randkowania, których powinnaś się trzymać.

Od jakiegoś czasu randkujesz z chłopakami? A może masz zamiar zacząć? W takim razie koniecznie powinnaś trzymać się kilku zasad, które zrobią z Ciebie prawdziwą ekspertkę w tej dziedzinie! Czytaj dalej, aby poznać te niepisane zasady.

5 zasad randkowania

#1. Nie traktuj randek zbyt serio

Szczególnie jeśli chodzi o pierwszą randkę. Wiadomo, że wiąże się ona ze stresem, szczególnie jeśli chłopak jest nieziemsko przystojny i chciałybyśmy, żeby ta znajomość przerodziła się w coś więcej, ale w tym przypadku lepiej jest brać przykład z ,,płci brzydszej”. Oni po prostu się nie przejmują i Ty też nie powinnaś. Będzie co będzie, jak nie ten, to następny (co oczywiście nie oznacza, że nie warto się starać).

#2. Nie zakładaj, że pierwsza randka to już związek

Ta zasada jest związana dość mocno z poprzednią. Tak naprawdę pierwsze spotkanie do niczego nie zobowiązuje i lepiej, żebyś miała tego świadomość. Oczywiście zdarzają się sytuacje (i to nierzadko), że po pierwszej randce obie strony zakochują się w sobie, ale lepiej nie zakładaj, że w Twoim przypadku też tak będzie i wstrzymaj się z opowiadaniem koleżankom, że masz chłopaka.

#3. Nigdy nie płać za chłopaka

Okej, mamy równouprawnienie, ale jeśli on zaprasza Cię na randkę, to on powinien płacić. Podział kosztów na pół też jest do przyjęcia (pod warunkiem, że propozycja wychodzi od Ciebie), ale jeśli on mówi Ci, że nie ma pieniędzy i żebyś Ty płaciła, to ta randka powinna być ostatnią.

#4. Nie przekraczaj pewnych granic

Te granice powinnaś ustalić sobie sama, ale najczęściej chodzi o całowanie się na pierwszym spotkaniu. Pewnie oboje macie na to ochotę i być może nawet są sprzyjające ku temu warunki, ale jeśli ulegniesz tej pokusie, to ryzykujesz, że on weźmie Cię za łatwą (tak, wiemy że to nie jest fair)i z tego powodu stracisz u niego szanse. Jest jeszcze druga grupa chłopaków – tacy, którzy ucieszą się, że trafili na ,,łatwą” laskę, bo łatwo dostaną to, na co liczą. Ale przecież Ty taka nie jesteś, prawda? Świat się nie zawali, jeśli poczekasz do 2 albo 3 randki, uwierz 🙂

#5. Nie gódź się na coś, na co nie masz ochoty

Pójście na kompromis to jedno, ale robienie czegoś wbrew sobie to zupełnie inna sprawa. Nie zgadzaj się na oglądanie filmu wojennego, tylko po to, żeby chłopak przypadkiem nie pomyślał sobie nic złego na Twój temat. Twoje potrzeby są równie ważne, a jeśli on nie będzie brał ich pod uwagę, to nie warto tracić czas na takiego chłopaka.

Czytaj także: 6 rzeczy, których nie powinnaś robić dla chłopaka

5 zasad randkowania

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

3 KOMENTARZE

  1. Nie zgadzam się z punktem trzecim. Co takiego złego jest w tym, że od czasu do czasu to dziewczyna zapłaci? Oczywiście, nie powinno tak być cały czas. Ale kilka razy dlaczego nie?

    • ja też uważam, że nie ma nic złego w tym żeby dziewczyna płaciła od czasu do czas a nawet na pierwszej randce… Równie dobrze chłopak po prostu jest biedniejszy i nie stać go na jakieś kolacje

      • No nie wierzę dziewczyny co z wami ? To wbrew wszytskim ZASADĄ!!! Oczywiście kiedy chłopak jest biedniejszych to napewno nie zaprosi Cię do restauracji tylko np na lody heloł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj