Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz 5 zdań, których nigdy nie powinieneś wypowiadać w kierunku żadnej dziewczyny.

Bycie w związku to nie zawsze jest sielanka. Czasami zdarzają się gorsze momenty, a wywołać je mogą różne czynniki. Jednym z nich są pewne zdania, których lepiej nie wypowiadać w kierunku swojej partnerki. 5 przykładowych znajdziesz poniżej.

5 zdań, których żadna dziewczyna Ci nie wybaczy

#1. ,,Wyglądasz w tym grubo”

Niewiele dziewczyn doceni szczerość, kiedy usłyszy tego typu zdanie. Zdecydowana większość obrazi się, gdyż uzna, że krytykujesz ich sylwetkę. Co gorsza, wiele kobiet prowokuje konflikt, zadając pytanie: ,,jak wyglądam?”. W tym wypadku szczerość nie zawsze jest wskazana, ale możesz spróbować wybrnąć, proponując wybór innego ubrania.

#2. ,,Moja była lepiej…”

Cokolwiek wstawisz w miejsce kropek (np. dbała o porządek, się ubierała, tańczyła) będzie źle. Porównywanie obecnej partnerki do poprzedniej jest ciosem poniżej pasa. Sam zresztą też zapewne nie chciałbyś usłyszeć, że jej ex był w czymkolwiek lepszy od Ciebie.

#3. ,,Mogłabyś się bardziej postarać”

Jeżeli Twojej dziewczynie na Tobie zależy, to z całą pewnością robi wszystko, aby Cię zadowolić. Tekst, taki jak powyższy, sugeruje że ona robi dla Ciebie zbyt mało, a to dla każdej dziewczyny będzie bolesne.

#4. ,,Moja mama lepiej gotuje”

Krytykowanie kulinarnych umiejętności swojej dziewczyny grozi karczemną awanturą. W najlepszym wypadku będziesz musiał nauczyć się samodzielnie przygotowywać posiłki. Możesz w delikatny sposób coś zasugerować, ale raczej zrezygnuj z jawnej krytyki, bo możesz tego gorzko pożałować.

#5. ,,Chyba trochę przytyłaś”

Większość dziewczyn ma lustro w domu i są świadome tego, jak wyglądają. Zamiast wytykać dodatkowe kilogramy, lepiej zapewnij swoją ukochaną, że akceptujesz ją taką, jaka jest.

Jakie jeszcze zdania powinny się tutaj znaleźć? Czekamy na propozycje w komentarzach!

Czytaj także: Męskie hobby, które imponują dziewczynom

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj