Źródło: Pinterest

Sprawdź, jak powinien wyglądać Twój profil na portalu randkowym, aby zwiększyć Twoje szanse na znalezienie miłości.

Randkowanie online jest niezwykle popularne, zarówno wśród młodych, jak i nieco starszych osób. Aby zwrócić na siebie uwagę kogoś interesującego i zwiększyć swoje szanse na znalezienie miłości, powinnaś zadbać o swój profil. W tym wpisie podpowiadamy, co powinno się w nim znaleźć.

Jak stworzyć atrakcyjny profil na portalu randkowym?

#1. Odpowiednie zdjęcie

Twoje zdjęcie profilowe powinno być możliwie jak najbardziej aktualne. To oczywiste, że chcesz wygląda na nim możliwie jak najbardziej korzystnie, jednak unikaj stosowania zbyt dużej ilości filtrów, które sprawią, że na żywo ciężko będzie Cię rozpoznać.

#2. Ciekawy opis

Nie należy go pomijać, gdyż to on często decyduje o tym, czy ktoś do Ciebie napisze. Oczywiście liczy się pierwsze wrażenie, czyli korzystne zdjęcie, jednak wielu wartościowych chłopaków zwraca uwagę na coś więcej, niż tylko wygląd zewnętrzny.

#3. Dodatkowe fotografie

Oprócz zdjęcia profilowego, warto żebyś zamieściła kilka dodatkowych fotografii. Minimum jedna z nich powinna przedstawiać całą Twoją sylwetkę. Możesz pokazać swoje hobby, dodać zdjęcie z wakacji lub z sesji w jakimś ciekawym miejscu.

#4. Sprecyzowany cel

Jeżeli szukasz miłości, warto zaznaczyć to w opisie. Co prawda nie każdy do niego zajrzy, więc nie uchronisz się w 100% przed niechcianymi wiadomościami, ale możesz znacznie zmniejszyć ich ilość. Jeśli szukasz czegoś innego niż stały związek, to również powinnaś o tym napisać.

#5. Dane szczegółowe

Oczywiście w żadnym wypadku nie powinnaś podawać swojego nazwiska, ani adresu. Możesz jednak wpisać swoje prawdziwe imię, wiek, stan cywilny oraz miejscowość, w której mieszkach (lub pobliskie miasto, jeśli boisz się, że ktoś niepożądany mógłby Cię namierzyć).

Czytaj także: Czy on myśli o Tobie na poważnie?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj