Jesteś już jakiś czas z chłopakiem? Oto lista 6 niegrzecznych pytań, które możesz (a nawet powinnaś!) mu zadać.

Jeśli jesteś ze swoim ukochanym już od jakiegoś czasu i chciałabyś podkręcić temperaturę w Waszym związku, to ten wpis jest właśnie dla Ciebie. Dzisiaj mamy dla Ciebie 6 pytań, które sprawią, że między Wami może zrobić się naprawdę gorąco. Odważysz się je zadać? 🙂

6 niegrzecznych pytań, które możesz mu zadać!

#1. ,,Co sprawia, że czujesz się kochany?”. Zakładamy, że Twój chłopak nie żąda od Ciebie dowodów miłości (bo takie zachowanie jest po prostu nie fair i źle o nim świadczy), ale jeśli sama zachęcisz go, żeby powiedział Ci co mu sprawi radość, to zupełnie inna sprawa. Spełnij jego marzenie, a z pewnością Ci się odwdzięczy.

#2. ,,Jaki film erotyczny najbardziej Ci się podobał?”. Oczywiście zakładając, że zdarza mu się je oglądać. Jeśli tak jest, to możesz go o to spytać. Wspólne obejrzenie takiego filmu może być bardzo ciekawym doświadczeniem, choć początkowo możecie czuć się nieco skrępowani.

#3. ,,Jakie teksty Cię kręcą?”. Choć to dziewczyny częściej tak mają, to jednak wielu chłopców również lubi jak mówi się do nich w pewien sposób. Spytaj go co najbardziej go kręci.

#4. ,,W czym lubisz mnie oglądać?”. Nie od dzisiaj wiadomo, że chłopcy są wzrokowcami. Jeśli chcesz sprawić mu radość i jednocześnie podkręcić między Wami atmosferę to spytaj go w czym chciałby Cię oglądać, a potem spełnij jego fantazję.

#5. ,,Czy lubisz jak dziewczyna przejmuje inicjatywę?”. On marzy o tym, abyś kiedyś to Ty przejęła ster i ,,zmusiła” go do poddania się Tobie. Pewna siebie domina to jedna z najpopularniejszych męskich fantazji.

#6. ,,Jaka jest Twoja fantazja?”. Jeśli on zdradzi Ci swoje marzenia, a Ty zgodzisz się je spełnić, to całkiem możliwe, że on będzie chciał się zrewanżować, żeby także i Tobie sprawić przyjemność. Warto podjąć takie wyzwanie.

Czytaj także: Teksty, których boją się chłopcy

niegrzeczne pytania

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj