Jakie teksty przerażają chłopców? Oto ,,potworne” zdania, których lepiej przy nich nie wymawiać.

Mimo iż chłopcy uchodzą za tę bardziej odważną płeć, to jednak wcale nie jest tak, że nie boją się oni niczego. Nawet jeśli nie chcą się do tego przyznać, są pewne rzeczy, przez które mają ciarki na plecach. Również niektóre zdania wypowiadane przez dziewczyny mogą wywołać u nich strach. W dzisiejszym wpisie podpowiemy Wam, jakie to frazy.

Teksty, których boją się chłopcy

#1. ,,Musimy porozmawiać”. To zdanie można nazwać klasykiem. Jeśli nie wierzysz, to spróbuj i się przekonaj! Zrób przy tym poważną minę, a założymy się, że Twojego chłopaka obleci strach. Dla podkręcenia efektu, możesz jeszcze dodać słowo ,,poważnie”. Czy może być coś gorszego niż usłyszeć od swojej dziewczyny, że szykuje się poważna rozmowa? Dla chłopaka, raczej nie!

#2. ,,Moi rodzice chcą Cię poznać”. Oczywiście tego zdania nie da się nie powiedzieć, bo przychodzi taki moment, gdy Twoi najbliżsi chcą przekonać się na własne oczy, z kim się spotykasz. Na szczęście to zdanie przeraża tylko raz 🙂

#3. ,,Moi rodzice zapraszają nas na obiad”. Można powiedzieć, że to kontynuacja poprzedniego podpunktu. Takie spotkania w początkowej fazie związku mogą powodować stres, nic więc dziwnego, że chłopcy boją się tego zdania. Na szczęście w większości przypadku rodzice naszej drugiej połówki okazują się mili, więc te obiadki da się przeżyć 🙂

#4. ,,Powinniśmy się zaręczyć”. Nie zawsze to zdanie przeraża chłopców, ale jeśli jest wypowiedziane zbyt wcześnie, w momencie gdy nie są oni gotowi na tak poważy krok, te słowa mogą powodować stres. Inną sprawą jest to, że wymuszanie oświadczyn nie jest zbyt fajne, więc lepiej uzbroić się w cierpliwość i po prostu poczekać, aż chłopak sam o tym pomyśli.

#5. ,,Jestem w ciąży”. To zdanie wywołuje radość u chłopaka, jeśli oboje staraliście się o dziecko i bardzo go pragnęliście. W innym przypadku może ono wywołać panikę. Trudno się zresztą dziwić, jeśli przyszli rodzice są ze sobą niedługo i nadal się uczą. Lepiej, żebyś nie musiała tego zdania mówić przez najbliższe parę lat, chyba że oboje tego chcecie.

#6. ,,Chcę mieć dziecko. Nie ma nic złego w marzeniach, ale nie wszyscy chłopcy to rozumieją. Jeśli zaczniesz opowiadać mu o swoich planach na pierwszej randce, to może to być Wasze ostatnie spotkanie. Lepiej odczekaj trochę z takimi wyznaniami i stanowczo podkreśl, że chodzi o daleką przyszłość.

Jakie jeszcze zdania powinny się znaleźć na naszej liście? Piszcie w komentarzach!

Polecamy: Dlaczego chłopak nie zadzwonił po pierwszej randce?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj